PDA

Zobacz pełną wersję : PonyGallery 2.5.1 problem z lightbox



hizel
24-07-2008, 00:12
Do tej pory działało wszystko ok, aż pewnego dnia nie wiem dlaczego może ja coś zmieniłem niepotrzebnie w ustawieniach i nie wiem co. Miałem tak że po wejściu do galerii pojawiały się ikonki (to sie nie zmieniło), po kliknięciu w mały obrazek pojawiał się większy obrazek z opiem i możliwością komentowania i oceniania itd i po kliknięciu w niego otwierało się zdjęcie w oryginalnych wymiarach w lightbox. Dla zdjęć wcześniej załadowanych dalej tak jest ale jak teraz robię upload zdjęć to po kliknięciu w ikonke w galerii od razu pojawia się zdjęcie w oryginalnych wymiarach i nie można już kliknąć w niego żeby pojawiło się w lightbox. Dzieje się to tylko dla nowych zdjęć. Gdze szukać przyczyny?
Joomla 1.0.15pl

inkos
24-07-2008, 14:14
Gdze szukać przyczyny?

Zamiast siedziec na forum doczytaj opcje w konfiguracji tego komponentu a bedziesz wiedzial co masz zmienic aby bylo tak jak chcesz. ;) Pozatym jak juz cos sie zmienia to zawsze jesli nie pamietasz co zmieniales bo robiles to na slepo mozesz sobie odtworzyc baze danych swojej witryny z backupu - o ile takowy posiadasz sam lub Twoj administrator.

hizel
24-07-2008, 14:31
W tym problem, że zanim napisałem na forum kilka razy prześledziłem konfiguracje i nie znalazłem przyczyny, wydaje mi się że wszystko jest jak było, a nie działa jak przedtem. :confused:

inkos
24-07-2008, 14:34
To odtworz baze danych sprzed tych zmian. Rozumiem ze masz u siebie taka kopię?

hizel
24-07-2008, 14:37
Mam ale niezbyt aktualną więc wolałbym do niej nie wracać.

neslo
06-09-2008, 09:43
Mam podobny problem po zainstalowaniu new jomli + new poony działa tylko thickbox a lightbox nie działa. Zmieniam w widoku szczegółów:) Sprubuj zmienić sposób wyświetlania na thickbox