PDA

Zobacz pełną wersję : TinyMce i nowy styl



lawerna
24-07-2008, 12:22
Czy ktos moze mi poradzic jak mam dodac nowy styl, zeby uzytkownik mogl go sobie sam zmienic ?

zwiastun
24-07-2008, 13:39
A wiesz w ogóle coś o dodawaniu stylów w Joomla? Bo chyba nie?

lawerna
24-07-2008, 13:52
nieduzo, to prawda. Chcialabym aby moje wlasne style wyswietlaly sie w select`ie Style w momencie tworzenia artykulu.

Probowalam roznych rzeczy wyczytanuch w necie, ale niezbyt to dziala

zwiastun
24-07-2008, 13:54
No to jeśli wiesz niewiele, to po co kombinujesz. To jest akurat taka sfera, że albo się na niej zna, albo się ją powierza fachowcom.
Poradnik w sprawie szablonów jest na www.pomoc.joomla.pl

lawerna
24-07-2008, 13:57
Dostalam nowe zadanie w pracy i nie moge powiedziec, ze nie zrobie tego, musze poczytac, dowiedziec i zrobic.

inkos
24-07-2008, 14:00
Zacznij przynajmniej od lektury linków które są w stopce Zwiastuna albo przyznaj sie szefostwu ze sie na tym nie znasz i zmień sobie pracę na inną... Na sile i tak niewiele zdzialasz a i tak z czasem wyznaja sie ze to co masz robic to dla ciebie czarna magia. Lepiej sie przyznac wczesniej ze nie potrafisz niz pozniej kiedy juz cos zawalisz.

lawerna
24-07-2008, 14:02
Szef wie, ze jestem slabo znam Joomla!

Ale moze znasz jakis link z teksem jak to zrobic ?

inkos
24-07-2008, 14:03
Już ci wczesniej napisałem gdzie one są. Zresztą Zwiastun podobnie. No ale jak sie nie umie czytać to trudno.

zwiastun
24-07-2008, 14:20
1. Szef wie lepiej albo - jak to czasem bywa - wydaje mu się.
2. Szefowi można wytłumaczyć, że są rzeczy, na których pracownik się nie zna i znać nie musi, Dyrektor szpitala nie wymaga od pielęgniarki by przeprowadzała operację oka, a gdby wymagał, to ta mu pewno odpowie, co należy.
3. Pomijam ju z kwestię, że trzeba nie mieć zielonego pojęcia o tworzeniu witryn internetowych, by w jakiejś witrynie firmowej pozwalać zwykłym użytkownikom lub nawet pani Krysi na formatowanie własnymi stylami. Panikrysia ma wstawić tekst i używac STANDARDOWYCH narzędzi. To też każdy mądry szef zrozumie.

lawerna
25-07-2008, 14:14
Ok, wiec dzialaja mi style, ale wiecie moze dlaczego dziala mi pod Firefox`em, a pod IE7 juz nie ?