PDA

Zobacz pełną wersję : Submenu, a tytuł artykułu



woonski
24-07-2008, 12:33
Witam,

mam stworzoną stronę z dużą ilością odsyłaczy w menu coś na zasadzie:

Samochody -> Osobowe -> Audi -> a4 -> itd....

Z racji tego, że joomla pozwala tylko na budowę sekcja - kategoria - artykuł, każdą pozycję mam podpiętą do wraper'a. Czy jest możliwość aby w nazwie artykuły wyświetlała mi się cała droga użytkownika po menu? Aktualnie wyświetla mi się tylko ostatnia kliknięta pozycja, a nie całe drzewo :(

Pozdrawiam.

inkos
24-07-2008, 13:21
Nie rozumiem - mozna jasniej.

zwiastun
24-07-2008, 13:35
Nawet jak będzie jaśniej to i tak nic nie wykombinujesz. Autorowi pytania sugeruję skorzystanie z odpowiedniego komponentu do prezentacji samochodów czy innych wehikułów (autostand np.)

woonski
24-07-2008, 14:41
To z samochodami to był akurat przykład. Problem właśnie jest w tym, że żaden komponent pod to mi nie pasuje. Próbowałem już Mosets MTree, SOBI2 itp. jednak nie uzyskałem efektu jaki zrobiłem ręcznie.

Coś mi się zdaje, ze będę musiał ręcznie wstukać drzewo pozycji menu :(

inkos, w joomla jest możliwość umieszczenie pod tytułem artykułu całej ścieżki do niego czyli sekcja >> kategoria (a nad tym tytuł artykułu) chciałem to samo osiągnąć tylko z pozycjami menu, a nie sekcjiami i kategoriami. Moje menu niejednokrotnie składa się z 1 pozycji i 4-5 subpozycji i chciałem, żeby ludzie pod artykułem widzieli jak się do niego dostali.