PDA

Zobacz pełną wersję : Weryfikacja w yvcomment



ik.
24-07-2008, 15:43
Chciałem udostępnić komentowanie niezarejestrowanym. Na przeszkodzie stoi jednak dziwna weryfikacja. Polecenie brzmi: "The word for veryfication. Lowercase letters only with no spaces" i pod spodem mam pole do wpisania tekstu.

I tu moje pytanie... Co mam tam wpisać? lub Jak to wyłączyć? Nie ma żadnego obrazka z którego mogę przepisać kod lub coś w tym stylu. Z angielskim też u mnie średniawo.

Nie śmiać się z mojego problemu.... Proszę o jak najszybszą odpowiedź.

zwiastun
24-07-2008, 16:04
http://translate.pl/ (http://translate.pl) A mówili w szkole (lub mówią), że trzeba się uczyć języków?

ik.
24-07-2008, 16:06
Dzięki, super że pomogłeś. Przerzucałem ten tekst przez translatory online ale żaden nie czyta "Lowercase" :)

Pomoże wreszcie ktoś?

zwiastun
24-07-2008, 16:08
uppercase - lowercase wielkie : małe litery. I bądź łaskaw nie ironizować, bo w tej sztuce ze mną masz raczej marne szanse

ik.
24-07-2008, 16:14
Dobrze mistrzu już nie będę się wymądrzał.

A zdradziłbyś mi jeszcze jak usunąć całą tą weryfikację?

zwiastun
24-07-2008, 16:22
Nie znam komponentu. Rozważ może mxComment

ik.
24-07-2008, 16:25
Dobra, może wyzwiecie mnie od debili i innych nieuków, ale co konkretnie wpisać w to pole weryfiacji?

zwiastun
24-07-2008, 16:31
Jeśli ktoś tu kogoś wyzywa, to czasami wysoce "kulturalni" użytkownicy. Nie wiem na czym polega weryfikacja w tym komponencie. Być może chodzi o to, żebyś wpisał tekst bez spacji małymi literami (jeśli to jest komunikat w ustawieniach), natomiast jeśli na stronie witryny, a nie ma żadnego obrazka, to komponent jest cdd

ik.
24-07-2008, 16:43
z tym ciągiem znaków nie przechodzi... może ktoś inny się wypowie....

ik.
24-07-2008, 17:09
Dobra poradziłem sobie z tym jakoś.

Mam inne pytanie... czy istnieją jakieś fajne moduły do yvcomment?
Coś typu ostatnie komentarze, albo najchętniej komentowane. Szukałem na joomla extensions, ale bez skutku.

zwiastun
24-07-2008, 17:38
I to jest skutek mojej pobłażliwości.
1. Mam w nosie, że sobie poradziłeś. Mnie i innych guzik to obchodzi. Natomiast może mnie i innych interesować, jak rozwiązałeś problem! Żeby się inni nie męczyli.
2. Jeden problem - jeden temat.
Jak ja nie umiem jeździć samochodem, to biorę taxi. Nie umiesz korzystać z forum, to nie korzystaj! Albo poproś kogoś, kto umie.

ik.
24-07-2008, 18:09
Nie rozumiem po co te nerwy... poradziłem sobie w taki sposób, że komentarze będą dodawali tylko zarejestrowani. W ten sposób znika weryfikacja.

A odpowie mi ktoś na to pytanie z modułami? czy koniecznie założyć nowy temat?

zwiastun
24-07-2008, 18:44
No właśnie po to! A raczej dlatego. Po co są jakieś reguły na tym forum?