PDA

Zobacz pełną wersję : Joomla przenoszenie bazy



supratec15
24-07-2008, 20:16
Witam czy jest możliwość przeniesienia wszystkich użytkowników ze starej bazy do nowej na innym serwerze ??I jaki to sposób proszę o instrukcję...pozdrawiam

inkos
24-07-2008, 20:17
A można wiedzieć co to za wersje z której przenosisz i co to za wersja do której przenosisz? Czy tylko samych uzytkowników czy też jakies inne ustawienia?

supratec15
24-07-2008, 20:26
Jest to wersja 1,5PE do 1.0.15 JIE bo w takim razie jeśli dodatki nie działają na tej joomli 15,PE a w tej co przenosze działają to to zrobię..czytałem to na forum użytkownicy mają taki sam problem w tej wersji nie działają a w tej drugiej działaja więc przeniosę baze na inny serw. i po krzyku tylko czy da się japrzenieść ??

inkos
24-07-2008, 20:40
Po krótkiej korespondencji via PM z Tobą dochodzę do wniosku że najlepiej będzie dla Ciebie jesli poprosisz kogoś o pomoc gdyż samemu nie wiesz co chcesz zrobić. Lepiej niech zrobi to Ci ktoś kto się zna. Sam niestety nie masz opanowanych zadnych nawet najbardziej podstawowych pojęć. Dla ciebie baza danych to czarna magia. Odpuść sobie.

zwiastun
24-07-2008, 20:52
PeFik i nie tylko zamieścili tutaj gdzieś nawet polską wersję JoomlaPack (JPack). NIe oglądałem wprawdzie, bo mam gotowe własne tłumaczenie, ale poszukaj, zainstaluj, zrobisz przy pomocy komponentu taki zrzut bazy danych, który wszędzie spokojnie wykorzystasz.