PDA

Zobacz pełną wersję : Strona z własnymi modułami



pawlikp100
24-07-2008, 19:57
Witam serdecznie
W jaki sposób stworzyć stronę z linkiem z menu głównego ale nie zawierającą żadnej treści pobieranej z sekcji/kategorii.
Pomyślałem o stworzeniu pustego artykułu statycznego - jednak nie jest to dobre rozwiązanie, bo jeśli nawet opublikuję artykuł to będzie widoczny jego tytuł.
Ma może ktoś jakiś pomysł

inkos
24-07-2008, 20:02
Głupie pytanie - po co Ci coś takiego?

pawlikp100
24-07-2008, 20:14
Głupie pytanie - po co Ci coś takiego?
Żadne pytanie nie jest głupie:P

Zleciłem wykonanie skryptu umożliwiającego wrzucanie własnych mp3 na serwer, z możliwością ich komentowania i chciałbym to zamieścić na czystej podstronie. Ponieważ skrypt napisany jest w php uruchamiany jest z poziomu modułu mod_php, który umożliwia wstawianie dowolnych danych php.

yar3k
24-07-2008, 23:00
artykul nie moze byc pusty z tego co pamietam. mosi byc w nim jakis tekst. Ja jak tworzylem frontowa strone swojego serwisu to napisalem w artykule jeden znak i zamalowalem na bialo a tytul wylaczylem i nic nie widac

WhiteOwl
26-07-2008, 10:58
Jest taki mod jumi, dzięki któremu możesz wyświetlić jakąkolwiek podstronę (nawet php i ze skryptami java).

Rybik
26-07-2008, 11:31
partyzantka :cool:

zamówiony skrypt uruchamiaj we wrapperze, który jako komponent może byc podlinkowywany i stanowić treść strony głównej
nie bardzo też rozumiem po co cos zamawiac, poniewaz większość komponentów plikowni dla Joomla ma opcje uploadu przez userów i recenzji

pawlikp100
26-07-2008, 11:34
partyzantka :cool:

zamówiony skrypt uruchamiaj we wrapperze, który jako komponent może byc podlinkowywany i stanowić treść strony głównej
nie bardzo też rozumiem po co cos zamawiac, poniewaz większość komponentów plikowni dla Joomla ma opcje uploadu przez userów i recenzji
Ale nie każdy komponent dostępny w sieci spełniał moje wymagania :)
Znalazłem ciekawego bota: Directphp (http://www.kksou.com/php-gtk2/Joomla/DirectPHP-plugin.php#demo) - myślę że będzie odpowiednie.