PDA

Zobacz pełną wersję : Pilne... baner reklamowy góra strony



benek1993r
26-07-2008, 18:27
Witam... Mam bardzo ważną sprawę mianowicie pozyskałem sponsora na stronę lecz on chce aby jego baner był na górze strony. Jak to wykonać?? Pracuje na Joomla|! 1.0.15a Bardzo proszę o szybką pomoc.

idek
26-07-2008, 19:44
edytuj templates/nazwa-szablonu/index.php

benek1993r
26-07-2008, 19:46
ale jak i co mam wykonać??

idek
27-07-2008, 00:07
www.kurshtml.boo.pl - tam znajdziesz to, co trzeba zrobić..

naprawde nie rozumie jak ktoś nie mający totalnie o niczym pojęcia bierze się za administrowanie, ja wiem, że Joomla jest stworzona dla między innymi takich ludzi, ale miejcie za grosz szacunku do siebie samych i do ludzi, których o coś pytacie

podpowiem Ci, że musisz nauczyc sie:
a) dostać na serwer
b) odszukac plik
c) otworzyć plik
d) znaleźc miejsce w kodzie
e) wstawić kod bannera
f) wrzucać pliki na serwer

dilox
24-11-2010, 10:15
po co tu siedzisz jeśli nie odpowiadasz na pytania?

Jdwind
24-11-2010, 11:04
Przecież Ci odpowiedział, co ma jeszcze - za Ciebie zrobić?

alex51
24-11-2010, 16:15
po co tu siedzisz jeśli nie odpowiadasz na pytania?
Kolego @dilox, bawisz się w archeologa, odgrzebując zabytki? A przede wszystkim nie życzymy sobie tego typu sformułowań! Radziłbym sprostować swoją wypowiedź i dodać piękne słowo "przepraszam" pod adresem @idka, jeśli masz zamiar jeszcze osiągać sukcesy na tym forum.

Gall Anonim
24-11-2010, 16:48
po co tu siedzisz jeśli nie odpowiadasz na pytania?
Niegrzeczny Jesteś - a jak chcesz żeby ktoś, coś zrobił za Ciebie, to zapraszam do działu zlecenia, bo tutaj to pozostali uczestnicy forum użyczyli swej uprzejmości aż nad to.
Pzdr
P.S. Oczywiście, być może znajdzie się ktoś, kto przyjdzie do Ciebie na klęczkach i będzie błagał byś pozwolił mu zrobić to dla Ciebie, twierdząc że to zaszczyt - jednak prawdopodobieństwo takiego zdarzenia nie jest specjalnie wielkie.