PDA

Zobacz pełną wersję : Komponent i Moduł - reklamy, linki, banery



stereo
29-07-2008, 12:22
Przeglądałem waszą plikownie i chciałem zapytać czy jest jakiś komponent albo najlepiej moduł wraz nim(nie wiem ) żeby można było wyświetlać np. link lub baner na określony okres czasu a nie na wyświetlenia jak ma to miejsce w przypadku standardowego komponentu joomla 1.5 ?

Znalazłem com_artbanner_16b_pl i myślę ze ten by takie cos spełniał ale pobrałem go i pisze mi nieoczekiwany koniec archiwum pobrałem prze FF przez operę i przez IE i to samo zmieniłem wirara i tez to samo to może ta paczka sie rozsypała??
co polecacie?

zwiastun
29-07-2008, 12:46
Skąd problemy z pobieraniem, nie wiem. Jeśli już pobierasz, jest nowszy pakiet do obsługi reklam (artbannersplus)

stereo
29-07-2008, 13:19
i obydwa mi te pliki nie dzialaja koniec archiwum:/ moglby ktos to sprawdzic?

edit: Juz pobralem iniby sa cale i wszystko ok z tym ze nie dzialaja one poprawnie z joomla 1.5.5 strasznie wielka czcionke robi... i bledy sa w panelach..
jest cos moze innego tego typu bo szkam ale ciezko znalesc a wystarczy mi dodawanie linkow ktore same znikaja po okreslonym czasie
ogólnie wszystko działa tylko powiedzcie mi jak ustawic termin? wyświetlania w tym komponencie bo nie mam zielonego pojęcia jak to zrobic widze ze jest w tabeli podany termin ale gdzie go przestawić bo nigdzie nie widać :/

zwiastun
29-07-2008, 14:02
Przede wszystkim trochę wiedzy by się przydało. To pakiet dla Joomla 1.0, a instalujesz w 1.5. Nie wiem, czy i jak będzie działać, ale na pewno nie będzie dobrze, jeśli nie włączysz trybu Legacy

stereo
29-07-2008, 14:08
on juz dziala jest OK tylko nie wiem jak i czy wogole jest taka opcja bo ja jej nie widze zeby danym link czy baner wyswietlal sie 1 miesiac ipotem znikl?

stereo
29-07-2008, 20:34
cos posta nie moge wyedytowac to napisze tutaj

Komponent ten nie dziala sprawnie z joomla 1.5 sa bledy nie darady z niego korzystac normalnie czy ma ktos cos podobnego? ale zeby byl termin wygasniecia linku czy banera oraz dzialalo na 1.5?

Darrro
09-08-2008, 20:58
ja mam podobny problem, tylko ze ja prubuje go zaistalować na joomlo 1.0.11.. a mianowicie, jak chcę zainstalować ten komponent , za każdym razem pokazuje mi się komunikat iż " nie znaleiono pliku instalacyjnego lub kodowanie jest niepoprawne" . dodam iż kiedy próbuje zainstaować ten komponent na localchoście u siebie w domu to wszystko gra, a problem ten pojawia sie kiedy chcę zainstaować ten komponent na wykupionym serwerze, czemu tak sie dzieje nie mam pojęcia???, jeśli Ktoś wie czemu tak sie dzieje, i mogłby pomóc to będę wdzięczny.

jerzyszczur
20-08-2008, 12:08
Podłączę się pod temat. Czy znacie jakiś komponent który działa natywnie pod 1.5 i daje możliwości większe niż standardowy moduł bannerów??
Ewentualnie czy jest możliwość wyświetlania przy pomocy standardowego modułu ramki wokół wyświetlanego bannera, np. na 1 px zielonego koloru??