PDA

Zobacz pełną wersję : RWCards- Kartki flash?



djsienka
30-07-2008, 12:35
Witam. Mam takie pytanko. Szukałem już wszędzie ale nic nie znalazłem. Czy w komponencie RWCards jest możliwość wysyłania kartek w formacie flash?
Jeżeli nie to czy istnieje taki komponent?

Proszę o radę.

inkos
30-07-2008, 13:36
Tego komponentu nie sprawdzalem ale może inne z kategorii e-cards z extensions.joomla.org to potrafią. Sprawdź.

djsienka
31-07-2008, 09:08
Niestety nie ma tam żadnych szczegółowych opisów już sprawdzałem.
Znalazłem taki moduł na inny CMS, który ma opcję wysyłania kartek flash. Szkoda że to nie pod joomla :(

inkos
31-07-2008, 09:11
A zainstalowac to już nie można? Tylko czekać na gotowe rozwiązania. Moze trochę wysiłku.

djsienka
31-07-2008, 12:16
Szanowny Inkos. Otóż mam wersje Joomla! 1.0.15 Stable. Instalowałem już com_rwcards_2.2- tu flash nie jest obsługiwany.
Jest jeszcze com_rwcards w wersji 3.08_PL lecz nie mogę zainstalować ze względu na wersję joomla. I nie wiem czy mi się opłaca instalować nowej jommla dla tego komponentu. Może ktoś już ma ten komponent w tej wersji zainstalowany to bym prosił o odpowiedz na moje pytanie.

Może ktoś odpowie zależy mi na tym.

blutube
09-08-2008, 09:20
prosze o opis jak mam wrzuczic kartki i jak ustawic ten komponent aby uzytkownicy strony mogli wysylac te kartki?
drugie dotyczy mbloga tez prosilbym o opis jak skonfigurowac zeby wszystko bylo oki?
pozdrawiam