PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z logowaniem



naszepsiaki
30-07-2008, 17:40
Dlaczego niemoge sie zalogowac do panelu admina w joomli??? Normalnie wpisuje jako użytkownika admin i swoje hasło(napewno poprawne) klikam login i od nowa pojawia mi sie okno logowania

b202
03-08-2008, 12:21
Ja mam podobny problem. Również nie mogę się zalogować od wczoraj. Dodałem poprzez myphpAdmin drugie konto admina i podobny przypadek. katalog /tmp mam, cache przeczyszczony, instalacja bez czerwonych i cały czas to samo. Wersja Joomli 1.5.4. Ma może ktoś na to jakiś sposób?

---edit-13:24

Znalazłem sposób na to:
Należy zalogować się do phpMyadmin, w tabeli jos_plugins znaleźć wiersz który w kolumnie "name" ma "User - Joomla!". Sprawdzić w tym wierszu wartość w kolumnie
"published", która powinna mieć wartość 1.

Więcej różnych rozwiązań: http://www.joomlaspan.com/general/recover-super-administrator-status-of-joomla.php

inkos
04-08-2008, 13:20
Pozatym nie stosowac staroci z numerkiem 4 kiedy jest juz 5.

b202
04-08-2008, 16:47
Pozatym nie stosowac staroci z numerkiem 4 kiedy jest juz 5.

A żeby do tej 5 było jeszcze trochę dodatków, modułów i jakieś templatki, no chyba, że są to bym ładnie prosił o jakieś linki. Bo aktualnie w tej wersji np. templatki z 1.0.x nie działają a niby jest włączony Tryb zgodności 1.0.
Jestem świeżakiem w Joomli ale jakoś ją obczajam i nie idzie źle, ale jak bym miał więcej linków do działających dodatków to byłbym happy. ;)

zwiastun
04-08-2008, 17:04
A żeby do tej 5 było jeszcze trochę dodatków, modułów i jakieś templatki, ............. Bo................
Już dawno o tym pisali na tym forum. Jest co jest. Jeśli Ci się marzy Joomla 1.0 to korzystaj z Joomla 1.0, a jeśli chcesz nowoczesnego Joomla 1.5, to proszę bardzo - z całym, ale na razie mimo wszystko skromnym inwentarzem.

b202
04-08-2008, 17:06
Już dawno o tym pisali na tym forum. Jest co jest. Jeśli Ci się marzy Joomla 1.0 to korzystaj z Joomla 1.0, a jeśli chcesz nowoczesnego Joomla 1.5, to proszę bardzo - z całym, ale na razie mimo wszystko skromnym inwentarzem.

Ja na forum jestem od niedawna, zresztą widać i proszę wybaczyć, że jeszcze nie wszystko przyswoiłem. A co do 1.0 to właśnie nie marzy mi się ta wersja co nie powiem i ta swego czasu była niezła, bardziej odpowiada mi 1.5 oczywiście i przy tej pozostaję i poczekam na kolejne i nowe gadżety :)

inkos
05-08-2008, 12:09
bardziej odpowiada mi 1.5 oczywiście i przy tej pozostaję i poczekam na kolejne i nowe gadżety :)
Jesli Ci bardziej odpowiada 1.5.x to postaraj sie byc na czasie a nie uzywac staroci 1.5.4. kiedy jest juz 1.5.5. Ta linia Joomla jest w fazie mocnego rozwoju i przejscie o kazdy nawet najmniejszy numerek do przodu jest dosc duzym skokiem na przód. ;)

b202
05-08-2008, 12:21
Jesli Ci bardziej odpowiada 1.5.x to postaraj sie byc na czasie a nie uzywac staroci 1.5.4. kiedy jest juz 1.5.5. Ta linia Joomla jest w fazie mocnego rozwoju i przejscie o kazdy nawet najmniejszy numerek do przodu jest dosc duzym skokiem na przód. ;)


A to nie wiedziałem, chyba się przerzucę na 1.5.5 żeby potestować nowości :) dzięki

inkos
05-08-2008, 12:31
A to nie wiedziałem, chyba się przerzucę na 1.5.5 żeby potestować nowości :) dzięki
Skok na przód nie oznacza nowości ale najczęściej rozwiązanie problemów jakie powstały w starszej wersji i zostały zgloszone przez uzytkownikow. A o rozwoju i zmianach mozesz sie dowiedziec na joomla.org.