PDA

Zobacz pełną wersję : Puste okno - Insert/Edit_Image



macieju-1974
07-08-2008, 09:27
Witam !<o></o><o></o>
Proszę o pomoc ! –nie potrafię wstawić obrazu w artykule ! -… otwiera się okno Insert/Edit_Image i nic, -jest puste (... a niedawno było wszystko ok.) Z połączeniem internet.jest wszystko ok. próbowałem także w różnych przeglądarkach i nic z tego. Za pomoc z góry dzięki !<o></o>

zwiastun
07-08-2008, 10:01
Nie ma takiej możliwości żeby wczoraj działało, a dziś samo z siebie przestało. Skutek ma swoją przyczynę i trzeba ją przynajmniej spróbować zdiagnozować. I nikt tu tego za Ciebie nie zrobi.

macieju-1974
07-08-2008, 14:32
ok. masz rację - , a czy mógłbyś podać jakiś punkt zaczepienia ?, -próbowałem już wszystkiego ,tak mi się wydajc

inkos
07-08-2008, 15:20
Punkt zaczepienia - regulamin forum i takie pierd**ki jak wersja Joomla itp. To jest naprawdę solidny punkt zaczepienia.

macieju-1974
07-08-2008, 22:37
Fajne z Was chłopaki ! :)
P.S.
Kiedyś też byłem administratorem na pewnym forum... - a wiecie dlaczego ...? , bo też je****m tych nie kumatych! na podstawie jakiegoś idiotycznie wymyślonego regulaminu -,i dzięki temu zdobyłem dużo postów. Uważam, że większość adminów to g******e którzy z braku zajęcia siedzą całymi godzinami przed kompem, ale to wcale nie oznacza, iż chcą komuś pomóc ...