PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z AKReservation



sirLeo
07-08-2008, 13:36
Witam!
Mam problem. Zainstalowałem AKReservation 1.43 na Joomla! zgodnie z instrukcją (tak przynajmniej sądzę). Opublikowałem odpowiedni plugin. Także zgodnie z instrukcją stworzyłem nową kategorię, sesję, przedmiot i napisałem nowy artykuł, gdzie wstawiłem {akreserv,1} gdzie '1' to ID mojej kategorii z AKReservation. Z tego, co wyczytałem to co jest w 'wąsach' powinno zostać zamienione na formularz rezerwacji, niestety u mnie pozostaje nawias wraz zawartością a formularza ani śladu. Oczywiście jestem nowy w świecie Joomla! :) Bardzo proszę o pomoc, czas mnie nagli. Z góry dziękuję.

inkos
07-08-2008, 14:01
W zwyklym edytorze sprawdz czy te "wąsy" nie są opisane jakimis fragmentami kodu typu "<span <font< <p itp. Jesli tak to je usun - powinno dzialac.

sirLeo
07-08-2008, 15:24
Jeśli przez zwykły edytor masz na myśli 'edytuj kod html' to sprawdzilem i są po prostu wąsy bez dodatków. Jeśli chodziło Ci o to, żeby otworzyć artykuły trzymane w bazie danych za pomocą np notatnika, to nie wiem jak to zrobić (tzn jak dobrać się do zawartości bazy danych). Dzięki za zainteresowanie! :)

inkos
07-08-2008, 15:37
Link do strony na forum oraz dane dostepowe dla uzytkownika do zaplecza na PM. Stworz tez jakis artykul do testow i napisz na PM ktory to jest. W wolnej chwili postaram sie sprawdzic.

EDIT:
Sprawdzilem. Wszystko jest ok ale komponent nie dziala na wersji Joomla 1.5.x tylko prawdpodobnie na starszej. Pozatym powstal juz bardzo dawno temu a w sieci sa sygnaly iz moze byc nie do konca bezpieczny. :( Proponuje zmiane na cos innego. Więcej info wyslalem Ci na PM.

sirLeo
07-08-2008, 16:18
Dzieki za pomoc, pozdrawiam :)