PDA

Zobacz pełną wersję : Strony na hasło



oprych
08-08-2008, 10:55
Witam

Mam pytanko czy znacie może jakiś dodatek umożliwiający ustawienie na daną stron hasła?

Chodzi mi o to, iż mam kilku użytkowników, dla każdego z nich chciałbym odrębny tekst, widoczny tylko dla danego użytkownika.

Próbowałem MosPasswort, ale to daje tylko jedno hasło, a mi zależy aby było kilka

kurtz
08-08-2008, 20:57
jup, sprawdzaj na extensions pod "user access"

inkos
08-08-2008, 21:05
Sprawdz na extensions - jest tam kilka dodatków. Niektóre z nich są komercyjne.

zwiastun
08-08-2008, 21:44
Panowie, nie sądzicie, że ten nabijany transfer kogoś kosztuje? :)

oprych
08-08-2008, 22:43
no właśnie sęk w tym, iż sprawdziłem chyba wszystko w "Access & Security" i nie ma tam takiego darmowego dodatku - tylko jeden oferował coś na kształt tego co potrzebuje ;(

To jest właśne najbardzie wkurzająca mnie rzecz w Joomli - tylko kilka grup użytkowników, przez co musze kombinować z hasłami :(

Cóż jak się wkurzę, to będę musiał zrobić, korzystając ze skryptów php

kurtz
08-08-2008, 22:47
wkurz się a efekt wkurzenia opublikuj ... dla reszty świata, żeby już nikt nigdy z tego powodu nie musiał się wkurzać ...

oprych
09-08-2008, 15:05
wkurz się a efekt wkurzenia opublikuj ... dla reszty świata, żeby już nikt nigdy z tego powodu nie musiał się wkurzać ...

Gdybym się na tym znał, to bym to zrobił - choć jak dla mnie ograniczenia Joomli w kwestii grup, to pierwsza rzecz którą bym poprawiał jako jej wydawca ;)

inkos
10-08-2008, 01:09
Owszem masz rację. Z grupami nie jest najlepiej w samej Joomla ale mozna to zmienić dodatkami. Niestety niektóre z nich są płatne.