PDA

Zobacz pełną wersję : Marketplace 1.31 PL na Joomla 1.5.5 BLAD



Puri
08-08-2008, 14:43
Witam i z gory dziekuje wszystkim ktorzy poswiecaja swoj czas na odpowiedzi !
Przeszedlem na Joomla 1.5.5 (PL). Szukam komponetu zeby uzytkownicy mogli dodawac ogloszenia. Zdecydowalem sie na Marketplace 1.31 PL
Przy instalacji nie pokazuje zadynch bledow. Ale jak wejde na Komponenty -> Marketplace -> i wybiore obojetnie jaki punkt (Konfiguracje, Typy itd...) to nic sie nie dzieje !!! puste okno bez reakcji.... :mad:
Pracowalem na starej wersji joomli z classifieds ale szczerze nie jest az tak rewelacyjny...
Wszedzie pisze ze pod 1.5.x (legacy mode) ma chodzic.Blagam, prosze o pomoc! Dopuku tego problemu nie rozwiaze nie moge otworzyc portalu, poniewaz jest to jedna z glownych funkcji mojego portalu!!!

Pozdrowienia z Berlina - Irek.

zwiastun
08-08-2008, 14:47
Hmmm. To strasznie stary komponent (jeden z pierwszych, oparty na classifields). Nie wiem czy zadziała nawet w trybie zgodności wstecznej. AdsManager?

inkos
08-08-2008, 19:51
Wszedzie pisze ze pod 1.5.x (legacy mode) ma chodzic.
To ze pisze nie znaczy ze musi chodzic. To jest tylko taka "proteza" a nie rozwiązanie docelowe. Pozatym komponent jest juz dosc starawy jak slusznie zauwazyl Zwiastun. Moze lepiej bedzie jesli go zmienisz na cos innego.

Puri
09-08-2008, 12:04
Dziekuje za tak szybka odpowiedz, i to sam zwiastun osbiscie :) Z gory mega dzieki za twoj poswiecony czas i prace w projekcie joomli.

Szkoda ze tak malo jest moduli i komponentow w PL :( Buduje polsko-jezyczny portal dla plakow w berlinie nasz-berlin.com wiec potrzebuje wszelkie dodatki po polsku.

Na codzien tlumacze dokumenty techniczne z pl na de i odwronie, mogl bym pomuc w tlumaczeniu moduli z De na Pl...? Problem ze nie potrafie php tylko html... o joomli dowiedzialem sie dopiero w marcu 08... wiec jak sie przydam to piszcie ;)

Co do Marketplace to myslalem ze to jest dosc nowy komponent.
Na co mogl bym o zamienic zeby stabilnie chodzilo na 1.5.5 i design oko cieszyl ??

Puri

zwiastun
09-08-2008, 12:44
AdsManager - publikowany ostatnio także u nas.

Puri
10-08-2008, 18:47
AdsManager pobil moje oczekiwania. Dzieki jeden problem mniej.

Puri.