PDA

Zobacz pełną wersję : Sobi + płatny podgląd ogłoszeń



northwest
09-08-2008, 11:39
Witam serdecznie,
Mam takie pytanko, zrobiłem stronkę www w oparciu o Joomla i Sobi (dodawanie ogłoszeń i płatności internetowe). Kombinuję teraz z płatnym podglądem ogłoszeń. Każdy użytkownik który miałby opłacony abonament miałby wgląd w ogłoszenia - a ten który nie odpowiedni komunikat.

Wiecie może jak to zrobić??

Z góry dzięki za pomoc,
pozdrawiam Northwest

danielw
18-11-2008, 22:39
Witam, podpisuję się pod pytaniem kolegi, czy ma ktoś pomysł na ten problem ?

eman
07-11-2009, 00:11
TAK zdecydowanie przydało by się w SOBI2 zarobić płatność SMS !

krzychu_kh
28-12-2009, 22:25
Witam!!!

Faktycznie SOBI2 nie ma możliwości płatności sms. Ja zainstalowałem sobie w joomla dodatek Atom.SMS - Platny dostep. Ten dodatek ma zdefiniowaną dyrektywę {sms-dostep}. Jak zamieszczam tą dyrektywę w artykule to wszystko jest OK, ale ja chciałbym, aby wyświetlenie szablonu dodawania ogłoszenia sobi2.form.tmpl.php było możliwe po wcześniejszym zapłaceniu poprzez sms. Jak widać templetka jest w php. Proszę o pomoc jak umieścić tą dyrektywę w szablonie napisanym w języku php. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!!!

Krzychu

pecet9
29-12-2009, 21:12
Ciekawa koncepcja Atom mozesz spróbować uaktywnic zakładkę mozliwości zalogowania po wysłaniu eski a następnie wstawić komponent z subi2 menu (wyświetla drzewo wpisów) dostepny dla zalogowanych i bedzie ok Pozdrawiam