PDA

Zobacz pełną wersję : Najczęściej pobierane



guffy3000
09-08-2008, 21:12
Witajcie!

Czy istnieje jakiś dodatek do Joomli, który umożliwia dodanie panelu zaraz pod głównym obrazkiem, który zawiera listę najczęściej pobieranych plików, najwyżej oceniany plik, najnowsze posty na forum? PS: Świeżo co przesiadłem się z Fusiona i jestem nieco zielony w Joomli, tak więc sorka, jeżeli to głupie pytanie.

Dylek
09-08-2008, 21:32
Nie tyle pytanie jest glupie, co Ty jestes len i nie chce Ci sie w Googlach pogrzebac :) Popatrz sobie na przyklad tutaj: extensions.joomla.org (http://extensions.joomla.org/), a jak cos Ci sie spodoba - popatrz w naszych plikowniach czy nie ma polskiej wersji.

guffy3000
09-08-2008, 22:47
byłem na tej stronie zanim jeszcze napisałem mój post, ale nie mogłem trafić na właściwą kategorię, w której mógłby się znaleźć owy dodatek, no cóż widzę, że nie pozostało mi nic innego, jak tylko dalej szukać :)

Dylek
09-08-2008, 23:11
Zacznij moze od ustalenia jakie masz forum i jaki komponent do plkowni :) Bedzie Ci latwiej szukac :) A moze na stronie developerow tych komponentow cos znajdziesz?

inkos
10-08-2008, 00:28
Fusiona i jestem nieco zielony w Joomli, tak więc sorka, jeżeli to głupie pytanie.
A dla zielonych i nie tylko polecamy pomoc.joomla.pl i demo.joomla.pl. :) Podstawowe zrodlo informacji. Extensions to juz kolejny "etap".

guffy3000
10-08-2008, 09:13
ok, dziękuje za wszystkie odpowiedzi, muszę z radością stwierdzić, że jest tutaj zdecydowanie lepsza ekipa niż na forum efIV :)