PDA

Zobacz pełną wersję : Menu oraz Strona główna



wampir666
10-08-2008, 10:01
Jak w menu uzyskać przerwę o jedną linię ? bo można jedynie uzyskać za pomocą znaku np . - itp Ale chodzi mi by poprostu była przerwa o jedną linię....

I czy idzie by na stronie głównej była taka prezentacja artykułów / nowości.

http://phpnuke.org.pl/

Czyli chodzi by np na stronie pokazywało ich 10 i potem można było kliknąć w przycisk 2 by przejść i starsze zobaczyć....

inkos
10-08-2008, 12:20
[quote=wampir666;83006]Jak w menu uzyskać przerwę o jedną linię ? bo można jedynie uzyskać za pomocą znaku np . - itp Ale chodzi mi by poprostu była przerwa o jedną linię....

Taka prezentacja aktualnosci podobna do tej ktorą przedstawiles jest mozliwa. Może np. komponent alphacontent lub podobne z extensions rozwiaza ten problem. Musisz samemu sprawdzic.
Przerwę w menu mozesz uzyskac po prostu... tworząc kolejne menu. :)

wampir666
13-08-2008, 12:42
zainstalowałem to:

http://www.joomla.pl/index.php/component/option,com_remository/func,fileinfo/id,178/

Pisało, że wszystko ok... jednak ani w panelu ani na stronie tego nie widać :O

inkos
13-08-2008, 12:54
Zainstaluj nowszą wersję ze strony autora.

wampir666
13-08-2008, 13:43
Zainstalowałem nowszą powinna być: com_alphacontent_v3.0.4 ale teraz w panelu pisze mi że jest to wersja: Wersja : 2.1.8

Hm... może spróbuję na nowo jeszcze raz ale jak odinstalować to z panelu ?

Bo ustawiłem tam opcje ale na stronie głównej było bez zmian...


Chodzi o to, że nie mogę usunać żadnego pliku konpomentów które zainstaluję przez panel admina, mogę jedynie zmienić ich nazwę ale nie usunać... pisze, że nie mam zezwoleń... ani przez stronę webd ani przez globalscape...


Dobra zainstalowałem na nowo, ale nie widzę by coś na stronie głównej się zmieniło. Natomiast panel admina tego działa dobrze... nie wiem jak to zrobić ?

inkos
13-08-2008, 16:37
To co to za pseudohotingu ktory uzywasz i jaka jest jego konfiguracja? Jak masz jakis problem to skontaktuj sie z adminami tego serwera. Prawdopodobnie problem z kasowaniem plikow wynika z praw wlasnosci jakie sa skonfigurowane na tym serwerze. Bylo juz co nieco o tym na forum - odszukaj.

wampir666
14-08-2008, 08:57
na webd, ale z innymi nie ma problemu tylko z tym.

A szukałem każdego tematu z tym i nie było nigdzie o tym jak zrobić by to było na stronie głównej zamiast tego standarowego. Myślałem, że wystarczy to zainstalować ustawić i będzie... a jednak nie...

zwiastun
14-08-2008, 09:56
czy nie korzystasz przypadkiem ze starego pliku języka, bo wersja to może być stamtąd

wampir666
14-08-2008, 10:12
już jest ok, odinstalowałem i wgrałem na nowo i jest aktualna wersja. Tylko nadal na stronie głównej mam standardowy układ, a tamto nic nie daję.... Chociaż w panelu admina chodzi ok...

dariuszgarus
07-07-2010, 08:24
Dla wszystkich szukających odpowiedzi dla przerwa w menu - nie trzeba tworzyć nowego menu - wystarczy w nazwie separatora dodać znak specjalny spacji