PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z logowaniem użytkowników



donjulian
01-05-2006, 23:49
Witam
Mam joomle 1.0.8+phpbb2_by_przemo (plus integracja).
Problem jest "dziwny" -> niektórzy z rejestrujących nie mogą się zalogować - wyskakuje że login lub haslo jest nieprawidlowe.
Co ciekawsze - poza tym że dotyczy to tylko niektorych userow - moga zalogowac sie przez forum. Brak powiazania problemu z miejscem rejestracji (forum/portal).
Sprawdzalem wpisy w bazie danych, i wszystko wyglada ok...
Probowalem dodawac usera z innym [id] w tabeli jos_users, ale nie pomagalo, nadto w liscie uzytkownikow panelu admin joomli znikali.
Probowalem tez zmieniac uprawnienia, haslo, login - i nadal to samo.
Od czego do diaska to zalezy?

Kriskce
04-05-2006, 21:47
Ja z kolei zauważyłem taki problem, że niektórzy userzy mają ostatnią wizytę w 1999r i nie idzie ich zaakceptować, nie wiem czy mają jakieś problemy z logowaniem bo nikt mi nic nie zgłaszałhttp://konkursy.ovh.org/images/witryna.jpghttp://konkursy.ovh.orgwww/images/witryna.jpg

IveliosChristopher
10-05-2006, 17:36
Ja z Logowania mam taki problem, że e-mail coś nie chce dojść do skrzynki sprawdzałem na skrzynkach WP i Tlen i przez 2h nic nie doleciało. Jakieś rady?

(Joomla 1.0.8)

Rybik
10-05-2006, 18:07
na temat forum sie nie wypowiem bo nie wiem i nie uzywam, ale co do maili to warto sprawdzic czy strona wogole potrafi wysylac maile

IveliosChristopher
10-05-2006, 18:11
mam w configuration.php tak ustawione:
$mosConfig_useractivation = '1';
$mosConfig_uniquemail = '1';

wiec powinno wysyłąć czego nie robić czy robić to z opóźnieniem?

Rybik
10-05-2006, 18:13
chodzi mi o to czy newslettery sie wysylaja, czy przed integracja strona maile wysylala itp, nie chodzi o to czy ma ustawione ale czy "umie"

IveliosChristopher
10-05-2006, 18:18
cieżko mi powiedzieć czy wysyłała, bo nie spradzałem na samym poczatku. Rejestracja ogólnie działa jest wykaz,

Twoje konto zostało utworzone!

Na podany przy zakładaniu konta adres został wysłany email zawierający klucz aktywacyjny. Postępuj według instrukcji w emailu, aby aktywować swoje konto.

w Admin panel wszytsko widze, że jest tylko czeka na aktywacje.

Subskrypacje nie spradzałem, bo jakieś błedy wyskakiwały.