PDA

Zobacz pełną wersję : Ustawienia lokalne, a globalne



virgin71
11-08-2008, 14:52
Witam,
problem polega na tym, że niezależnie od ustawień lokalnych artykułów (np. nie wyświetlanie tytułu), na stronie widoczne są z ustawieniami globalnymi (tytuł jednak się wyświetla). Ktoś spotkał się z przypadłością?

zwiastun
11-08-2008, 14:54
Przypadłośc? Raczej złe ustawienia
najważniejsze w artykule, potem w pozycji menu potem globalne

virgin71
11-08-2008, 15:02
Globalnie, tytuły artykułów mają się pojawiać. Ale w przypadku jednego z nich, tytuł ma być niewidoczny - jedynie treść. Więc w parametrach artykułu jest ustawione ukrywanie tytułu, który mimo wszystko się pojawia...

Może inaczej - chciałbym, aby tytuł się nie pojawił na liście kategorii artykułów...

zwiastun
11-08-2008, 18:50
Może inaczej - chciałbym, aby tytuł się nie pojawił na liście kategorii artykułów...
Może inaczej - pierwszy raz mi się zdarza od ponad 4 lat forumowej aktywności - M*bo i potem Joomla! - żeby nowy użytkownik forum najpierw zadał nieprecyzyjne pytanie, potem dopisał poprawkę, a na PW przysłał mi wiadomość z pretensjami, że nie poświęciłem należytej uwagi jego problemowi. Toteż informuję, że należytą indywidualną uwagę każdy interesant może sobie kupić w cenie 120 zł za każdą rozpoczętą godzinę konsultacji. A to jest forum społeczności, na którym każda uwaga, jaka by nie była, jest należyta. Przypominam przy okazji, że moja i innych administratorów skrzynka PW służy do kontaktów w sprawach administracyjnych, a nie konsultacji.

Ad rem. Nie zauważyłem, żeby na liście artykułów w kategorii był taki parametr, który umożliwia niewyświetlanie tam tytułu jakiegoś artykułu.
Pomysł z rzędu jak wyświetlić spis treści i nie umieszczać w nim pozycji. Odpowiedź: a) nie wyświetlać spisu treści. b) dawać spis treści kategorii, w któej nie ma pozycji