PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z szblonem



szkilad
12-08-2008, 08:40
Witam

Jestem początkującym użytkownikiem Joomla znalazłem darmowy szablon który - powiedzmy - odpowiada formule strony którą chcę zbudować.

Niestety szablon wyświetla odnośnik z podpiętą stroną internetową którego nie potrafię wyłączyć.

Ani odnośnika ani adresu strony nie znalazłem w zasobach administratora, próbowałem przeglądać kod ale jestem tutaj cienki.

Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.

Adres strony to www.chataagata.pl, odnośnik znajduje sie na dole lewego panela strony pod menu do logowania.

kurtz
12-08-2008, 08:45
moduł footer, należy wyedytować. prawdopodobnie jest to moduł html użytkownika.

szkilad
12-08-2008, 09:28
Dzięki ICEK_klezmer, spróbuję coś z tym zrobić ale w językach programowania jestem cienki.

kurtz
12-08-2008, 10:48
yyy albo i mój błąd. tłukę się w pierś i despotycznie zawodzę moja wina .. itd ;) nie popatrzyłem jak należy i wyglądało mi to na jakąś templatę klubową.

zrób tak, w paczce z szablonem znajdź folder "html", tam znajdź plik footer.html i w tym pliku wyedytuj to i zmień. może też być to folder 'php' i w nim plik footer.php i wykonaj to samo.

jeden z tych dwóch plików musi być w szablonie templatki. to nie jest standardowy plik stopki joomla! więc w kodzie Joomla! nie szukaj. musi to być ukryte w plikach j/w

teraz powinno być jaśniej ... lol