PDA

Zobacz pełną wersję : ccNewsletter J!1.5.x - PL /do dokończenia



PeFik
12-08-2008, 20:15
ccNewsletter - jeden z najlepszych newsletterów dla Joomla! 1.5.5 (1.5.x)

Ten "dodatek" składa się z komponentu oraz modułu.

Moduł w pełni przetłumaczony + dodana ikonka - patrz załącznik

Komponent pliki językowe - patrz załącznik, należy je po prostu po instalacji komponentu skopiować do folderu języka.

A teraz zagadka, otóż mimo moich szczerych chęci i prób, miałem chyba pecha bowiem kiedy dodałem do pliku xml ów pliki językowe to już komponent nie chciał się wczytać-wgrać za pomocą instalatora. Pierwszy raz w życiu ..nie wiem czy to kwestia kodowania? czy po prostu zły dzień, cóż. proszę zatem o wybaczenie i dokonanie ów cudu.
I zamieszczenie go tutaj - ponownie.
Ponieważ nie chciałem, aby ktoś za dużo szukał dołączyłem do postu oryginalny plik komponentu.

//jestem jedynie autorem tłumaczenia, wobec czego proszę mnie nie pytać co, jak i czemu//

p.s.
Dylek jakbyś dał radę, to .. opublikuj później

Dylek
12-08-2008, 21:20
A to nie parser XMLa na PHP5, gdzie juz kilka razy widzialem jak sie polskie znaki diakrytyczne wykasztanialy?

zwiastun
12-08-2008, 21:51
Mnie się wydaje, że to jednak za przyczyną PeFika. Zaczyna a nie kończy...:( Dokończ Waść, przetłumacz wszystko, boś co nieco swoim zwyczajem poopuszczał, nie wprowadzaj swoich zasad pisowni rodem zza wielkiej wody (na szczęście to też jakiś pojedynczy przypadek) :). A zobaczysz, że się zainstaluje. No, jeszcze to a musisz zmienić na e, ale to już szczegół :)
W każdym bądź razie skończ, coś zaczął :)

PeFik
12-08-2008, 23:28
...nic pomęczę się sam, jak zwykle :(. "Zaczyna a nie kończy"... jasne, szkoda gadać... a myślałem, że to dział do pomocy sąsiedzkiej.

zwiastun
12-08-2008, 23:36
No przecie pomagam... Owe a jest w słowie languaga
Nie kończy... Chodzi mi o pozostwione drobiazgi:
np:
Błąd: One or More Greetings Could not be Deleted
CC_WARN_DELETE=If a subscriber is also a Joomla! user, the deleted subscriber will be re-added on the next sync. If you dont want a subscriber that is also a Joomla! user to receive the Newsletter, you should unpublish that subscriber.If the subscriber is not a Joomla! user, you can delete the subscriber, it will not be re-added after Sync.
Opcje konfiguracyjne zostały Updated!

Pole Email dla Testu

a tu a:
<languaga tag="pl-PL">pl-PL.com_ccnewsletter.ini</language>
XML doskonale sprawdza MSIE

PeFik
12-08-2008, 23:58
hmmm... XML doskonale sprawdza MSIE ??? mógłbyś jaśniej.

zwiastun
13-08-2008, 00:02
Jak zrobisz xmla uruchom go w IE - parser IE doskonale wychwytuje błędy

koksikus
17-09-2008, 20:22
W załączeniu macie pełne tłumaczenie ccNewslettera. PeFik twoje tłumaczenie choć przydatne powodowało dużo błędów w ccnewsletter m.in. błedne komunikaty i niedziałający link aktywacyjny. Teraz jest ok. Za to Twój Moduł wpełni sprawny. Pozdro

Daidoss
05-06-2009, 10:50
Nie mogę zainstalować tych plików podanych w pierwszym poście :(

marcinszczyg
21-07-2009, 12:13
Wielkie dzieki. To zaoszczedzilo mi sporo czasu!
Uzywam tego komponentu na stronie:
Ogloszenia Rzeszow (http://www.rzeszow.ogloszenia.nete.cvv.pl)

Zapraszam do zapisania sie.

PeFik
10-08-2009, 15:09
w załączeniu, najnowsza wersja spolszczenia, bo to co było na oficjalnej stronie kilka dni temu wołało o pomstę do ....
teraz tłumaczenie obejmuje ponad 90%

Instalacja "ręczna" klient FTP, plik .xml w razie czego.

malkowitch
14-09-2009, 22:27
Załączam instalkę komponentu wraz z zintegrowanym tłumaczeniem.
Nie trzeba nic przez FTP.

Mogą być byki ale bynajmniej pi*oko coś wiadomo

JaGrab3
16-09-2009, 23:51
Witam, a gdzie załączyłeś tę instalkę?

malkowitch
17-09-2009, 00:00
Nie wiem dlaczego załącznik zniknął. Załączyłem ponownie.

rafkam
28-10-2009, 23:46
WItam
Może juz jestem z lekka zmęczony ale prze chwilą zainstalowałem sobie ten moduł na próbę ale za cholere nie wiem jak wstawic sobie do kodu aby formularz pojawil sie na 1 stronie w malym okienku a nie po przejsciu na podstronę witryny.
Pzdr.

malkowitch
31-12-2009, 00:24
Co dokładnie nie wychodzi.

rafkam
31-12-2009, 09:41
Dzięki za zainteresowanie. Na drugi dzien juz sobie poradzilem. Jeszcze troche przetlmaczylem brakujących słów, pare mejli do operatora aby mejling przechodzil przez serwer i newsletter tygodniowo dochodzi do ponad 1 tys osób.
Zauważyłem jednak ostatnio że nie mogę zmienic danych subskrybenta a jedynie go wykasowac i wpisac na nowo. SPojrze w wolnej chwili co jest nie tak, ale że jest to maly problem więc usiąde nad tym w wolneej chwili.
Pzdr.

adamz8
08-01-2010, 14:34
Witam

Mam pytanie czy wie ktoś może jak zrobić żeby efekt Mootools domyśle był rozwinięty a dopiero jak kliknę żeby się zwinął ?

Grooveman
10-02-2010, 23:52
hej,
wielkie dzięki za tłumaczenie! Mam dwa pytania:
1. gdzie mogę poszerzyć box / pole do wpisywania imienia i nazwiska oraz adresu e-mail?
2. gdzie można wyłączyć wyświetlanie informacji "PRZECZYTAJ TO ZANIM BĘDZIESZ KONTUNOWAĆ!"? Tak, żeby kliknięcie w wysyłkę newslettera powodowało od razu wysyłanie?

Pozdro
Groover

kidzan
05-04-2010, 11:04
Panowie dzięki za tłumaczenia ale mam jeden problem
zainstalowałem dodatek ccNewsletter + dodatki językowe pl dla admin i site

I wszystko byłoby dobrze gdyby nie krzaczki zamiast polskich znaków w tekście newslettera który rozsyłam.
Co ciekawe to treść maila powitalnego jest ok (z polskimi znakami). Please help bo szukałem już na forach, pomocy i wiki i nic nie znalazłem.

Dodam jeszcze, że ma joomla 1.5.15 i ccNewsletter 1.0.5

szoszon1
20-06-2010, 19:02
Witam
Chciałbym zainstalowac tego newslettera na mojej stronie do współpracy także z vm.
Widziałem już że jest wersja 1.0.7 , czy ktoś znający angielski mógłby poświęcić swój czas i przetłumaczyć ten komponent i moduł ?

bialy12
30-06-2010, 10:40
Witam,
Zamieszczam tłumaczenie site+admin na polski do wersji 1.0.7. Przy tłumaczeniu wykorzystałem wcześniejsze polskie wersje. Do pobrania sam język lub cały komponent.
Miłego wykorzystania :DD

west_kolo
11-07-2011, 12:13
mam pytanko gdzie podmienic z tłumaczeniem? bo rozumiem że mam najpierw zainstalować komponent a potem podmienić pliczki tak?