PDA

Zobacz pełną wersję : [joomla] płatności sms



DIVING
12-08-2008, 20:54
Jest jakiś komponent albo instrukcja jak zrobić w joomli, że ktoś wysyła smsa powiedzmy za 3,60zł i dostaje kod smsem, dzięki, któremu powiedzmy ściągnie szablon pod joomle << taki przyklad

dkint
12-08-2008, 21:10
Jest jakiś komponent albo instrukcja jak zrobić w joomli, że ktoś wysyła smsa powiedzmy za 3,60zł i dostaje kod smsem, dzięki, któremu powiedzmy ściągnie szablon pod joomle << taki przyklad

Witam

Praktycznie wszyscy operatorzy sms "dają" dla swoich klientów do wklejenia kod gdzieś na stronie, który sprawę załatwi - a moduł z tego zrobisz bez problemu ... Gotowce działające z joomlą działają najczęściej dla płatności paypal - na smsach zarobek masz żaden - z sms;a za 3.6 nie wiem czy zostanie ci połowa ...

pozdrawiam
Krzysiek

DIVING
12-08-2008, 21:20
ale właśnie ja nie umie robić modułów :/

dkint
12-08-2008, 21:22
ale właśnie ja nie umie robić modułów :/

Witam

Ja np nie umiem latać samolotem i jakoś nie robię z tego tragedii, wybacz ale o 21,21 nie mam już ochoty się rozpisywać, na górze okna tego forum masz taki link pomoc - skorzystaj z niego ...

pozdrawiam
Krzysiek

DIVING
13-08-2008, 08:52
w tym pomoc już szukałem o kodowaniu co zrobić żeby na joomli były polskie znaki i nie znalazłem wiec srr ale tego tez nie znajdę :/

inkos
13-08-2008, 10:28
w tym pomoc już szukałem o kodowaniu co zrobić żeby na joomli były polskie znaki i nie znalazłem wiec srr ale tego tez nie znajdę :/
To zamiast biadolić zacznij po prostu szukać. Chyba ze chcesz to ogę ci dać wizytówkę mojego wujka - google.pl :)

DIVING
13-08-2008, 10:38
znam wujka google ale nie wiem o czym z nim rozmawiac ^.^
Co mam napisać

zwiastun
13-08-2008, 10:47
Wujek Google pomaga moim dzieciakom w szkole (podstawówka, 4-5-6 klasa) - dają radę, dziwne może, ale dają!
Bo szukają czegoś, na czym się już trochę znają. Więc daruj sobie wujka na razie w sprawach Joomla, a zacznij od takiej strony:
www.demo.joomla.pl
a na niej możesz od poradniczka Anny Callahan.

W sprawie pytań na forum. Może zauważyłeś, jestem wy- a nawet przeczulony na to, o co ludzie pytają. Ale to pestka. Doskonale rozpoznaję na podstawie pytań, czy ktoś te podstawy z www.demo.joomla.pl wystarczająco poznał. Toleruję obecność takich osób na forum do czasu!
Więc jeśli nie chcesz zobaczyć swojego nicka na czerwono, dostać wiadomości, że masz na 10-30 dni banę, przestań śmiecić na forum.