PDA

Zobacz pełną wersję : Edycja seyret



abi93
12-08-2008, 22:12
Co i jak zedytować aby z seyretu usunąć to zaznaczone w ramkę na czerwono na focie poniżej
http://i35.tinypic.com/sm6qsw.jpg

inkos
13-08-2008, 11:05
Co: pliki komponentu w katalogu com_seyret konczace sie .html.php.
Jak: Albo usunąć konkretny fragment albo go zakomentować. Wybór nalezy do ciebie.

abi93
13-08-2008, 11:45
a jak niby zmienić kodowanie w seyret? bo tego jakoś na forum nie było

zwiastun
13-08-2008, 11:51
Nie było?
No nie było. I nie będzie!
Jest ponad 3000 rozszerzeń. Rzadko które z nich jest z Polski. I co, o każdym na forum mamy pisać, jak je spolszczyć, albo jak przekodować?
Co jeszcze Ci mają podać użyteczni użytkownicy - tłumaczenie zrobili, udostępnili, a Ty pytasz, jak to właśnie spapusiać? Choć papusia się jak wszystkie inne!

sirmicho
13-08-2008, 12:13
A tak w ogóle to nie wiem po co chcesz to usuwać. Przecież to jest właśnie centrum całego komponentu. To tutaj wrzucasz nowe filmy i masz dostęp do opcji admina. Część guzików możesz powyłączać dla różnych grup użytkowników z adminowskiego backendu.

abi93
13-08-2008, 13:43
Nie było?
No nie było. I nie będzie!
Jest ponad 3000 rozszerzeń. Rzadko które z nich jest z Polski. I co, o każdym na forum mamy pisać, jak je spolszczyć, albo jak przekodować?
Co jeszcze Ci mają podać użyteczni użytkownicy - tłumaczenie zrobili, udostępnili, a Ty pytasz, jak to właśnie spapusiać? Choć papusia się jak wszystkie inne!
jak widać nie rozumiesz
... chodzi o to że po wgraniu polskiego języka do seyretu nie pojawiają się tam polskie litery (ł,ą,ż,ó itp.)
i skoro jesteś taki mądry to co można zrobić aby one były? (bo chyba powinny być skoro ktoś tłumaczył to z polskimi literami)

sirmicho
13-08-2008, 13:53
Jeśli korzystasz z tego samego tłumaczenia co ja to zajrzyj sobie do pliku polish.php (edytuj) i zobaczysz, że polskie litery są wpisywane za pomocą krzaków. Pobaw się z tym plikiem, bo może u Ciebie wystarczy zamienić krzaki na polskie litery w tym właśnie pliku php i będzie Ci dobrze wyświetlało.

U mnie, jak wpisywałem polskie litery, wyświetlały się na stronie krzaki. To sprawa kodowania.
A tak BTW to dyskusja na temat tłumaczenia powinna powędrować do tematu o tłumaczeniu Seyret'a (jest takowy).

abi93
13-08-2008, 14:44
u mnie nie działa zmiana kodowania ani w tą ani w tamtą stronę

a wie ktoś co usunąć albo zmienić w pliku seyret.html.php aby nie wyświetlało się to co zaznaczone jest w czerwonej ramce na focie w 1 poście???

bardzozielony
14-08-2008, 15:48
u mnie nie działa zmiana kodowania ani w tą ani w tamtą stronę

a wie ktoś co usunąć albo zmienić w pliku seyret.html.php aby nie wyświetlało się to co zaznaczone jest w czerwonej ramce na focie w 1 poście???


Zmiana kodowania to co innego niż zmiana znaków w pliku spolszczającym Seyret. Kodowanie pliku swoja drogą, ale do tego trzeba czasami w tym pliku ręcznie zmienić "krzaczki" na polskie "ogonki.
Natomiast co do zakładek to nie wiem po co chcesz edytować plik php aby je zlikwidować (nie rozumiem wogóle po co?), wystarczy w panelu ustawień Seyret w Uprawnieniach (trzecia od dołu) ustawić odpowiednio opcje i już.
Acha, jakbyś chciał więcej info to napisz na marektr@poczta.onet.pl na pewno pomogę, jeśli będę wiedział. Nie odeślę cię jak inni "mądrale" do innych postów, których próżno szukać.

abi93
19-08-2008, 14:26
to wie ktoś jak zedytować seyret?

sirmicho
19-08-2008, 14:34
Po pierwsze:
Część guzików możesz powyłączać dla różnych grup użytkowników z adminowskiego backendu.

A po drugie:

Natomiast co do zakładek to nie wiem po co chcesz edytować plik php aby je zlikwidować (nie rozumiem wogóle po co?), wystarczy w panelu ustawień Seyret w Uprawnieniach (trzecia od dołu) ustawić odpowiednio opcje i już.
Acha, jakbyś chciał więcej info to napisz na marektr@poczta.onet.pl na pewno pomogę, jeśli będę wiedział. Nie odeślę cię jak inni "mądrale" do innych postów, których próżno szukać.
A jak masz problem to "mądrala" bardzozielony odpowie Ci na maila.

crazyluki
19-08-2008, 14:54
dyskusję chyba zakończymy na tym podsumowaniu gdyż nie sądzę że ktoś coś wniesie do tej dyskusji.
generalnie jak już chcesz to usunąć to może lepiej się zastanów nad tym by użyć innego komponentu ?

ok koniec dyskusji w temacie. zbędne wątki będę ostro wycinał:)

Regss
28-10-2008, 18:35
Nie chcę otwierać nowego tematu, mam podobne pytanie, czy jest możliwość wyłączenia funkcji aby przy dodawaniu filmu pola Title i description nie wypełniały się automatycznie pobierając zawartość z youtube? Ponieważ przy pobieraniu polskiego tekstu wychodzą krzaki.

sirmicho
29-10-2008, 08:35
Nie wiem czy jest taka opcja, nie widziałem, ale przecież możesz edytować to co wstawia się z youtube - skasuj i wpisz własny tytuł.

Regss
29-10-2008, 18:52
Nie wiem czy jest taka opcja, nie widziałem, ale przecież możesz edytować to co wstawia się z youtube - skasuj i wpisz własny tytuł.

Tak mogę sam usunąć i wpisać swoje, ale nie ja będę użytkownikiem portalu tylko inni ludzie i chciał bym żeby wyglądało to porządnie więc skoro nie można tego poprawić to jak można usunąć automatyczne wpisywanie tytułu i opisu