PDA

Zobacz pełną wersję : Przenienie jos_users.



Kamil86
02-05-2006, 13:16
Witam!
Problem dotyczy, przeniesienia w phpMyAdmin bazy, tj. importu z mambo 4.5.2 do joomla 1.0.8. Dwie bazy: jos_users i jos_core_acl_aro przeniosione są prawidłowo, osoby mogą się logować (z bazy zaimportowanej i tej która była) natomiast nie ma listy tych osób w panelu Administratora co w jakiś sposób utrudnia. Tam gdzie są "konta użytkowników" na dole jest: "Wyniki: 1 - 50 z 649, czyli tak jak by były tylko nie widać.
Z czego to może wynikać? :confused:

stone
02-05-2006, 21:28
A jeżeli ustawisz stronę na joomli na bazę z mambo to użytkownicy się pojawią

evil_slo
23-05-2006, 18:16
A jeżeli ustawisz stronę na joomli na bazę z mambo to użytkownicy się pojawią

A jak to dokładnie zrobić??

Rybik
23-05-2006, 19:22
przekonfigurowac joomle tak zeby korzystala ze starej bazy po mambo, lub upgradowac mambo do joomla

evil_slo
23-05-2006, 20:11
Ale ja na nowo zainstalowalem joomle na innym serwerze, tylko chce uzytkowników mieć tych z mambo. A jak ją przekonfigurować?? :D

chiki
09-06-2006, 15:23
Mam ten sam problem co evil_slo. Usunąłem starą wersję Joomli, wcześniej zgrałem bazę danych. Zainstalowałem sobie Joomlę PE, zaimportowałem bazę danych. Po tym wszystkim mi wszystko działa, jest tylko jeden problem, a mianowicie w menu użytkowników nie widać użytkowników tych co byli zarejestrowani przed tą instalacją. Następnie wszedłem w bazę danych i wszystko jest w porządku. Widać tych użytkowników w jos_users i jos_core_acl_aro.