PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z mod_HTML - dodaje <br />



daresh
02-05-2006, 15:35
Witam!

Mam zainstalowany mod_HTML ze strony joomla.pl pod Joomla 1.0.4

Wklejam do niego kod, przykładowy fragment:

<tr>
<td>
e-mail: <input type="text" name="form_email" class="inputbox"/>
</td>
</tr>
<tr>
<td>
Imię: <input type="text" name="form_firstname" class="inputbox" />
</td>
</tr>

Natomiast na stronie otrzymuję coś takiego:
<br /> <tr>
<br /> <td>
<br /> e-mail: <input type="text" name="form_email" class="inputbox"/>
<br /> </td>
<br /> </tr>
<br /> <tr>
<br /> <td>
<br /> Imię: <input type="text" name="form_firstname" class="inputbox" />
<br /> </td>
<br /> </tr>
<br /> <td>
Czyli do każdej linijki dodało się <br /> co jak można się domyślić trochę rozsadza treść strony.

Bardzo proszę o pomoc i podpowiedź co trzeba zrobić żeby się to nie dodawało. Gdy umieszczam w module kod Javascript to taki problem się nie pojawia.

Rybik
02-05-2006, 18:52
a uzywasz edytora WYSIWYG ? jak tak to wylacz bo on wstawia entery

anowak
07-07-2006, 23:27
a uzywasz edytora WYSIWYG ? jak tak to wylacz bo on wstawia entery

Ten sam problem, nie uzywam edytora wysiwyg.
Co moze byc przyczyna ?
Jak mozna "zmusic" program aby nie dodawal <br/> nawet jesli jest ustawiony edytor wysiwyg. Oknie edycji nie jest przeciez on uruchamiany.

Rybik
07-07-2006, 23:30
kod wklejaj w trybie html a nie w trybie pelnego edytora, i przerzucaj wczesniej przez notepada

anowak
07-07-2006, 23:41
Edycji dokonuje z poziomu menu Moduły / Moduły - witryna, w tym miejscu nie uruchamia sie edytor html, jest tylko okno zwykle okno textarea.
W ustawieniach uzytkownika edytor wysiwyg jest ustawiony na "bez edytora wysiwyg".

Rybik
08-07-2006, 00:26
a skad pomysl ze trzeba sciagac jakis mod_html, moze o czyms nei wiem ale wystarczy wejsc w moduly witryny, klinkac na nowy, wyjsc z edytora do trybu html i masz pelne mozliwosci umieszczania dowolnego kodu

a ten mod_html ma jakies chore funkcje parsowania jakichs tago i wogole mi sie to kupy nie trzyma, chyba trzeba go bedzie z plikowni usunac