PDA

Zobacz pełną wersję : Przeniesienie danych SOBI2 Joomla 1.5.6



Puri
15-08-2008, 23:14
Witam,
mam 2 instalacje joomli (1.0x & 1.5.6) na kazdej jest najnowsza wersja SOBI2 zainstalowana. Na 1.0x pelna danych na 1.5.6 pusta)
Chcialem przenies dane, wiec przekopiowalem z jednej do drugiel bazy mysql zawartosci wszystkich tabeli z prefix sobi2.
W nowej tabeli widze wszystkie przeniesione dane ale w joomli (back- & frontend) nie widze zadnych danych, ustawien, obrazkow itd. Wyglada nadal pusta...:confused:
Nie wiem co pominolem lub zapomnialem zeby w 1.5.6 w SOBI2 bylo widoczne ?? !!
PS: Autor komponentu napisal mi ze jest to bardzo proste przenies dane.. ale nie napisal jak :cool:...
Pozdrawiam - Puri.

inkos
16-08-2008, 18:28
To zapytaj go jeszcze raz a i przy okazji odwiedz jego stronę. ;)

Puri
18-08-2008, 09:33
Witam,
nie bede mu glowy zawracal, jak by chcial to by przeciez napisal odrazu.
A strone jego (sigsiu.net) odwiedzalem juz nie raz, szukalem m.i. w FAQ odpowiedzi na moj problem ale nic takiego tam nie znalazlem.
Wiec cala moja nadzieja w waszej wiedzy...
Pozdrawiam - Puri.

Puri
19-08-2008, 16:29
Hmmm....
wyglada na to ze bede musial usiasc i ponownie wprowadzic wszystkie firmy na nowo :( Brrr... na sama mysl mi sie nie dobrze robi....

crazyluki
19-08-2008, 16:31
a może po prostu za dużo danych przeniosles ? np tabele z ustawieniami przeniosles przez co Ci sie nic nei pokazuje ?

lepiej jak spytasz na forum autora, niech Ci ktoś poradzi jak to zrobić :)
na pewno przeniesione tabele mają taki sam przedrostek i nazwe jak te tabele w joomla 1.0 ?

Puri
20-08-2008, 12:38
System check wyglada na ok:
Server: Apache/1.3.34 Ben-SSL/1.55 Should be OK Platform: Linux infong 2.4 #1 SMP Tue Dec 18 Perfect PHP Version: 4.4.9 (cgi) May cause problems MySQL Version: 4.0.27 May cause problems PHP Memory Limit: 40 MB OK PHP Script Execution Time: 50000 Seconds Perfect PHP Safe Mode: disabled OK PHP Register Globals: enabled May cause problems CMS RG Emulation: disabled Perfect GD Library: installed OK iconv/mbstring Library: installed OK Charset: utf-8 Perfect Database Collation: May cause problems CMS: Joomla 1.5 OK Default Template Check: templatka11 OK
File premissions maja wszystkie status PERFEKT...

PS: Powiedz mi czy tak ja przenioslem dane to jest standartowa procedura czy jest jakas inna ?
1. po nowej instalacji joomli 1.5.6 (ten sam server bo ten sam provider ALE 2 osobne URL + 2 odzielne bazy mysql) zainstalowa najnowsza wersje SOBI2 (identyczna jak ta na pierwszym url) po instalacji skopiowalem zawartosci tabel z jednej do 2 bazy mysql) zawartosci wszystkich tabeli. puzniej weszlem na moja strone ale SOBI2 nadal pokazuje 0 Kategoriw+wpisow+parametrow itd... chodz by byl nadal absolutnie pusty :( ale w bazie mysql widze we wszystkich tabelach skopiowane zawartosci... i nie pokazuje zadnego bledu... tego wlasnie nie rozumiem.. gdzies pomiedzy SOBI2 a bazadanych brakuje polaczenia.... to wlasnie moja zagadka :)

Viking
20-08-2008, 14:04
zapytaj na forum autora, albo sprawdź podpowiedź crazylukiego o jeden post wyżej na samym początku

Puri
20-08-2008, 15:54
Ok. Zainstaluje jeszcze raz na nowo i przeniose tylko dane bez tab. usawien itd.