PDA

Zobacz pełną wersję : Strona tylk z filmami video



pawelmaj
16-08-2008, 17:14
Hej, chciałbym zebrać w jednym miejscu wszystkie filmiki swojej ulubionej grupy które znajde na youtube, video google, cos wlasnego itp.
Szukalem kilku skryptów i jakos zaden mi nie odpowiada (próbowałem Seyret, ale to sie robi jakby podserwis w serwisie, a ja wolałbym aby to była strona TYLKO z filmikami, pozatym w tym seyrecie chyba nieda sie podlinkować youtuba a tylko swoje z servera).
Kolega jednak pokazał mi stronke która co prawda nie nawiązuje do muzyki, ale wyglądem jest taka jaką ja chciałbym mieć - http://www.miecio.tv/
Jak zrobić identyczną stronę ? Tj, jaki skrypt do fimów jest tu użyty ?
Aha, niezabardzio jestem "joomlowaty" więc prosze o wyrozumiałośc :)

inkos
16-08-2008, 17:33
To nie jest Joomla. Albo to inny CMS albo jakies autorskie rozwiazanie. A co do Seyret. Mozesz go ustawic aby byl na stronie glownej i wtedy "cala strona" bedzie tylko taka jak chcesz.

pawelmaj
16-08-2008, 17:59
To nie jest Joomla. Albo to inny CMS albo jakies autorskie rozwiazanie. A co do Seyret. Mozesz go ustawic aby byl na stronie glownej i wtedy "cala strona" bedzie tylko taka jak chcesz.
Aha, ale teb Seyret nie przyjmuje przeecież linków do youtube itp. Mozna na nim ładować tylko swoje filmy, nie ?

inkos
16-08-2008, 21:19
Przyglądnij się komponentowi a dopiero pozniej zadawaj pytania na forum. Oszczedzisz czas i miejsce w bazie danych.