PDA

Zobacz pełną wersję : Multithumb for Joomla 1.5 alpha 2 - błąd 404



Bazyl
18-08-2008, 12:46
Witam,

Multithumb pobrany stąd: http://www.kreacom.dk/mambots/multithumb-for-joomla-15.html.

Wszystko działa, ale tylko na oryginalnych ustawieniach. Jakakolwiek zmiana ustawień dodatku skutkuje błędem 404 - nie znaleziono komponentu.

Dzięki za pomoc,
P.

edit: zapisz, zastosuj, zamknij - klik powoduje błąd 404

crazyluki
18-08-2008, 12:49
i czego od nas oczekujesz? że będziemy poprawiać skrypt nad którym autor pracuje ?
pisz do autora.

wersja tego multithumba ma w nazwie alpha więc wcale mnie to nie dziwi że to nie działa :)

Bazyl
18-08-2008, 12:55
i czego od nas oczekujesz? że będziemy poprawiać skrypt nad którym autor pracuje ?
pisz do autora.

Pomyślałem, że to być może problem z uprawnieniami plików, stąd pytanie...

Oczekuję pomocy. Rzeczowej pomocy, a nie agresji, a tak odebrałem pierwsze zdanie.

crazyluki
18-08-2008, 13:00
nie agresji tylko zdziwienia :)

ja nawet nie starałbym się używać komponentu/modułu/pluginu w wersji alpha, stąd moje zdziwienie.
nie wiem czy wiesz ale alpha to wersja bardzo kiepska, z mnóstwem błędów.
autor multithumba pracuje nad nią już pół roku i generalnie mam wrażenie że bardzo słabo mu się chce.

powstało mnóstwo pluginów działających bardzo podobnie do multithumba na joomla 1.5 (native)

Bazyl
18-08-2008, 13:09
Jestem z Joomla! od niedawna. Tylko ten dodatek znalazłem (może kiepsko szukałem?) z oczekiwanymi rozwiązaniami.
Wiem co to wersja alpha. Przetestowałem i dopiero zainstalowałem, wiedząc o błędzie.

Generalnie odpuściłem sobie szukanie po wielokrotnym instalowaniu dodatku przeznaczonego pod 1.0.x, o czym dowiadywałem się dopiero w trakcie instalacji!!!
Al nie zniechęcam się. Może kiedyś na polskich stronach doczekam się informacji , do której wersji jest przeznaczony dodatek.

Dzięki za pomoc.

crazyluki
18-08-2008, 13:13
jeśli chodzi o dodatki to mogę Ci polecić żebyś trochę inaczej zaczął szukać( ale tylko jeśli znasz angielski).

1. szukasz na extensions.joomla.org (patrzysz dla jakiej wersji joomla jest dany dodatek)
2. jak znajdziesz to możesz poszukać tego dodatku u nas w zasobach, może jest w polskiej wersji.
3. jak nie ma pl wersji to pobierasz oryginalną :)
pozdrawiam

Bazyl
21-08-2008, 00:00
...wszystko przez brak znajomości angielskiego.:rolleyes: