PDA

Zobacz pełną wersję : stawianie joomli na lokalu



jacobs242
02-05-2006, 22:10
chce to zrobić według tego http://www.pomoc.joomla.pl/pomoc/index.php/content/view/410/28/ . I mam pytania. Wchodząc na locahost pojawia mi sie monit o login i hasło. Co tam wpisać?? I drugie pytanie: czy nie będzie później problemu z przeniesieniem joomli na"zwykły" serwer?? i ostatnie: czy mój kolega będzie mógł wejść na tą strone postawioną na lokalu? jeśli tak to w jaki sposób? wpisując moje ip? tylko że ja nie znam swojego ip :P

Rybik
02-05-2006, 22:20
w sieciach blokowych z maskarada nikt nie wejdzie na twoj komputer, login bedzie admin a haslo jakies typowe powinno byc opisane w paczce joomla, chyba ze to pytanie o windowsowy login to taki sam jak do uzytkownika widny.

Jedyny klopot przy przenosinach to bedzie pewnie konwersja bazy danych ale to nie boli

jacobs242
02-05-2006, 23:21
rybik chodzi o hasło windowsowe, jak wchodze na lokala to mi sie pokazuje. Wpisałem login taki jak z windy, hasła nie mam węc puste i nie działa. sieć jest na całe miasto i zewnętrzne ip mam :P

Rybik
03-05-2006, 05:48
z haslem to nie pamietam akle to jest gdzies opisane w paczce z tym co instalowales. Jak ustawisz tak serwers pod windowsem ze bedziesz widoczny z miasta to joomla nie bedzie stwarzac klopotow. Skonfiguruj serwera a o J! sie nie martw :P