PDA

Zobacz pełną wersję : Napis "wpisał"



kufu
19-08-2008, 12:46
Witam,
jak edytować napis "wpisał" , który pojawia się nad każdym newsem aby było np. "wpisała". Niestety przejrzałem już wiele plików i nigdzie nie mogę tego znaleźć.
pozdrawiam

crazyluki
19-08-2008, 12:52
jeśli chcesz na stałe to zmienić to wystarczy że poszukasz odpowiedniego pliku językowego i wyedytujesz Wpisał na Wpisała.
Generalnie nie rozumiem potrzeby tego zmieniania.
Nie ma Zwiastuna, więc polonista Ci tego nie wytłumaczy, ale ja się postaram.

Wpisał odnosi się do tego że jakiś użytkownik wpisał, nie określając jaka jest jego płeć, określa bezosobowo :):P
no czy jakoś tak;P

pewnie potrzebujesz to do jakiegoś feministycznego portalu :P żart oczywiście:)

crazyluki
19-08-2008, 12:53
jeśli chcesz na stałe to zmienić to wystarczy że poszukasz odpowiedniego pliku językowego( katalog languages/pl-PL/i tutaj musisz użyć jakiejś wyszukiwarki sprytnej np programu pspad zeby daną frazę znaleźć)
i wyedytujesz w nim tekst Wpisał na Wpisała.
Generalnie nie rozumiem potrzeby tego zmieniania.
Nie ma Zwiastuna, więc polonista Ci tego nie wytłumaczy, ale ja się postaram.

Wpisał odnosi się do tego że jakiś użytkownik wpisał, nie określając jaka jest jego płeć, określa bezosobowo :):P
no czy jakoś tak;P

pewnie potrzebujesz to do jakiegoś feministycznego portalu :P żart oczywiście:)

Szibena
19-08-2008, 12:56
/language/pl-PL/pl-PL.ini

crazyluki
19-08-2008, 12:59
Szibena (http://forum.joomla.pl/member.php?u=11055): przez Ciebie przyjdzie tutaj jeszcze raz pytając gdzie poprawić tekst autor na autorka.

Podawanie rozwiązań 'na tacy' rzadko kiedy przynosi dobry efekt;
jak to mówią - podstawą rozwoju jest stymulacja szarych komórek:)

kufu
19-08-2008, 12:59
ok, wystarczyl notatnik:) dzieki
a po co to było?
np. wpisał Agata - jak dla mnie głupio brzmi;P
pzdr

edit
hmmm ja edytowalem plik pl-PL.com_content.ini zanim napisales, ze trzeba edytowac pl-PL.ini.
widze, ze w obu plikach byla taka sama linijka ale edycja tylko tego pierwszego u mnie wystarczyla..