PDA

Zobacz pełną wersję : AdsManager - problem ze zdjęciami



anco
19-08-2008, 13:19
Witam

Mam problem z komponentem AdsMeneger - a mianowicie problem z wyświetlaniem zdjęć w Ogłoszeniu. Mam do was pytanie jak ustawić w konfiguracji aby po kliknięciu na dane ogłoszenie oprócz treści ogłoszenia wyświetlały się zdjęcie/zdjęcia. Z pozycji trybu zwartego widoczna jest miniaturka, natomiast po kliknięcie na dane ogłoszenie, nie ma miniaturki ani żadnego zdjęcia dodanego przez użytkownika w danym ogłoszeniu

Przykład

http://gazetakolobrzeg.pl/index.php?option=com_adsmanager&page=show_ad&adid=383&catid=7&Itemid=102

Pozdrawiam i liczę na ewentualną pomoc w rozwiązaniu problemu

crazyluki
19-08-2008, 13:23
masz coś nie tak z szablonem że zdjęcia sie nie wyświetlają:)
zobacz testowo na innym szablonie, zdjęcia powinny działać:)

anco
19-08-2008, 13:49
masz coś nie tak z szablonem że zdjęcia sie nie wyświetlają:)
zobacz testowo na innym szablonie, zdjęcia powinny działać:)

Chodzi ci o szablon witryny czy szablon wyświetlania ogłoszeń - bo z pozycji administratora nie mam pojęcia gdzie w komponencie AdsManager zmienić szablon ?

crazyluki
19-08-2008, 13:52
szablon strony, oczywiście:)

anco
19-08-2008, 14:05
szablon strony, oczywiście:)

No tak, ale szablonu strony niestety nie mogę zmienić, czy jest jakieś inne rozwiązanie z poziomu administracji ewentualnie pogrzebaniu gdzieś w pliku komponentu. Dlatego proszę was o pomoc lub ewentualne rozwiązanie, które sam postaram się zastosować

anco
20-08-2008, 09:56
już sobie poradziłem pogrzebałem trochę w szablonie i gra :)

henrykdr
17-01-2009, 21:11
już sobie poradziłem pogrzebałem trochę w szablonie i gra :) Możesz dokładniej opisać co zrobiłeś. Mam taki sam problem.
Jak najadę na miejsce gdzie powinna być miniaturka widzę odnośnik. ale zdjęcia nie widać.

jerzyszczur
04-02-2009, 21:47
Witam
Też mam problem z adsmanager'em i wyświetlaniem zdjęć - próbowałem zmienić szablon na oryginalny - też się nic nie wyświetla, w innym temacie znalazłem info, że może problem z dostępem do katalogu uniemożliwia ich wgranie - ale po zalogowaniu na serwer ftp miniaturki i zdjęcia są widoczne w katalogu images/com_adsmanager/ads.
Gdyby ktoś mógł zerknąć pod ten link investel.pl (http://investel.pl) i coś doradzić.