PDA

Zobacz pełną wersję : Recenzje



Patricko
19-08-2008, 16:12
Witam.

Poszukuje moda, który pomoże w umieszczaniu recenzji na stronie.
Chodzi mi głównie, a możliwość oceny gry przez autora (czyli stała ocena), oraz przez graczy (czyli zmienna, podobnie jak na gry-online), ale jeśli nie ma takiego systemu to nic się nie stanie.
No i standardowe rzeczy takie jak okładka, parę screenów, plusy i minusy, itd.

Chciałbym się po prostu dowiedzieć czy są takie mody, które ułatwiają wrzucanie recek na stronkę, czy pozostaje mi projektowanie samemu ?

Z góry dziękuje za pomoc.

crazyluki
19-08-2008, 16:24
dodawnie artykułów w jakiejś kategorii plus system komentarzy.
w artykule zawierasz takie informacje jak

No i standardowe rzeczy takie jak okładka, parę screenów, plusy i minusy, itd. i tyle.

to najprostsze wyjście.

Możesz też poszukać na extensions.joomla.org, może znajdziesz jakieś dedykowane rozwiazanie;)

dkint
19-08-2008, 16:30
Witam.

Poszukuje moda, który pomoże w umieszczaniu recenzji na stronie.
Chodzi mi głównie, a możliwość oceny gry przez autora (czyli stała ocena), oraz przez graczy (czyli zmienna, podobnie jak na gry-online), ale jeśli nie ma takiego systemu to nic się nie stanie.
No i standardowe rzeczy takie jak okładka, parę screenów, plusy i minusy, itd.

Chciałbym się po prostu dowiedzieć czy są takie mody, które ułatwiają wrzucanie recek na stronkę, czy pozostaje mi projektowanie samemu ?

Z góry dziękuje za pomoc.

Witam

Parę dni komuś już o tym pisałem - http://extensions.joomla.org/component/option,com_mtree/task,viewlink/link_id,4725/Itemid,35/

Pewnie zbiorę jakieś cięgi zaraz ale napisze dwa zdania od siebie - Nowicjusze nie dziwcie się, że jesteście w kółko odsyłani do wyszukiwarki forumowej, googli, extensions.joomla.org itp tam jest naprawdę wszystko, ja osobiście wolę pomóc komuś kto ma naprawdę większy problem niż pokazywanie palcem skąd ściągnąć komponent do ocen czy recenzji ... dlatego słowniki do angielskiego w dłoń (podstawy języka jednak są niezbędne) i po kolei :

- poszukiwanie komponentów, modułów i innych dodatków - extensions.joomla.org
- problemy związane z joomla - najpierw szukamy na tym forum - http://www.forum.joomla.pl/search.php - jeśli nie ma odpowiedzi to czytamy tutaj - http://forum.joomla.pl/announcement.php?f=2&a=3 i piszemy posta
- większość problemów już ktoś miał nie wszystko jest na tym forum - ogólnie jak widzimy jakiś komunikat z błędem to po jego zaznaczeniu w FF pod prawym przyciskiem myszy mamy coś takiego "Szukaj w Google:" - najczęściej Twój problem już ktoś opisał ...

ps. na tą chwile tyle bo się rozpisałem ... jak moderator uzna, że na próżno wylewam swe żale można mój post wyciąć nie obrażę się ...

dodane : na koniec -
recek na stronkę czy tak naprawdę trudno poskładać normalne zdanie ?

pozdrawiam
Krzysiek

crazyluki
19-08-2008, 16:33
słusznie prawisz dkint, ale to offtop więc na moim poście go zakończymy. Generalnie posty w takim tonie ( Twoim dkint) pojawiają się co jakiś czas i wynikają z tego że użytkownicy chcą mieć wszystko na tacy podane. a jak się chce delikatnie zastymulowac do działania ich szare komórki to od razu krzyk podnoszą;)

Pozdrawiam
Łukasz:)

aszu
31-08-2008, 16:31
to moze ja sie podlacze w tym temacie z malym pytaniem.zakladajac ze zrobi sie tak jak mowil crazyluki, tzn. uzyje sie artykulow, to jak wszystko bedzie dzialalo przy kilku/kilkunastu tysiacach artykulow? szybko i bez problemow?