PDA

Zobacz pełną wersję : Jak zmienić kolejność elementów artykułu



Anatejms
20-08-2008, 12:13
Tak jak w temacie. Chodzi mi o zmiane miejsca poszczególnych elementów przy wyświetlaniu artykułu na stronie głównej. A dokładniej chciał bym aby nazwa kategori była najwyżej, pózniej tytuł artukułu i data, potem treść a na koncu przyciski drukuj, pdf, i polec znajomemu oraz wiecej. Konkretnie chodzi o zmiane kolejności wyświetlania wierszy w tabeli artykułu. Może troche zamieszałem ale myśle że wiecie o co chodzi :P prosze o pomoc

Viking
20-08-2008, 13:20
Jeśli używasz Joomla! 1.5 to możesz to zrobić poprzez "template overrides", jeśli 1.0 to czeka Cię napisanie nieco kreatywnego CSSa z relatywnym pozycjonowaniem. Ewentualnie poszukaj bota co robi takie cudo - może ktoś już napisał.
Jeśli nie rozumiesz mojej odpowiedzi daj sobie spokój - za dużo czasu straciłbyś na nauczenie się wszystkiego co potrzebne do zmiany małego detalu.

Anatejms
20-08-2008, 13:31
mam joomla 1.0 hmm nad css juz myslalem ale nie wiem jak rozwiazac to że artykuły będa rózniej długości. jeżeli chce jeden element przenieść pod text artykułu bedzie cieżko, ale może sie uda :P