PDA

Zobacz pełną wersję : Adres przyjazny dla przegladarek



killaherz
20-08-2008, 12:59
Witam.
Gdy ustawiam: Search Engine Friendly URLs na YES, to strona glowna wyswietla sie poprawnmie, ale kazdy inny link z mojej strony wyswietla sie bez grafiki i wogole wszystko jest na srodku.
Tak to wyglada (screen): www.lukawebs.com/1.jpg (http://www.lukawebs.com/1.jpg)
Co zrobic ??
Ps. Joomla v.1.5.4

Viking
20-08-2008, 14:09
Webdesignerzy, webmasterzy i webadmini są jeszcze bardziej zobowiązani do czytania regulaminu, używania wyszukiwarek i czytania tekstu ze zrozumieniem niż zwykli użytkownicy. Choćby przez wzgląd na to, że są współodpowiedzialni za to w jakiej sieci funkcjonujemy, jeśli nie ze względu na to, że zamierzają zarabiać dzięki pomocy udzielanej przez nas za darmo w serwisach forum, demo i pomoc.

crazyluki
20-08-2008, 14:31
Ps. Joomla v.1.5.4

AD PS: mamy już nowszego Joomla

killaherz
20-08-2008, 15:02
Nie pytam sie jakie wersje Joomli sa dostepne..
Viking -> myslalem ze forum to miejsce w ktorym mozna uzyskac odpowiedz na pytania, i nikt nie bedzie wypominal czy udziela ich za darmo czy tez nie.
jezeli nie masz ochoty odpowiedziec na pytanie to po co wogole cokolwiek piszesz?
Nie zamierzam zarabiac na odpowiedzi na moje pytanie.

crazyluki
20-08-2008, 15:12
killaherz (http://forum.joomla.pl/member.php?u=13931) : a my nie udzielamy porad do starej wersji skryptu.

albo zaktualizujesz Joomla albo koniec tematu.

My z sercem a Ty do mnie takim tonem. Stary. Zastanów się.

killaherz
20-08-2008, 15:23
killaherz (http://forum.joomla.pl/member.php?u=13931) : a my nie udzielamy porad do starej wersji skryptu.

albo zaktualizujesz Joomla albo koniec tematu.

My z sercem a Ty do mnie takim tonem. Stary. Zastanów się.
Czy ja musze koniecznie zaktualizowac wersje ? Przeciez to tez jest wersja 1.5.x Wiec chyba w odpowiednim miejscu forum wstawilem temat. Bo sa dwa dzialy jesli chodzi o wersje: 1.0 i 1.5
Nie chcialem podnosic tonu, ale poprostu zadaje klarowne pytanie i nie uzyskuje na nie odpowiedzi, tylko jakies inne wywody. Jest to denerwujace.
Liczylem na pomoc ale zdaje sie ze tutaj jej nie otrzymam...Tylko wywody ze jako webmaster bede zarabial bo ktos mi podpowie jak zmienic to czy tamto..
Sorki ale niekumam tego..

crazyluki
20-08-2008, 15:25
nie pomyślałeś o tym że wersja 1.5.4 (STARA) miała np właśnie taką dziurę i błąd?

pewnie nie.

aktualizuj Joomla w trybie natychmiastowym. To nie jest takie trudne (nadpisanie plików).

killaherz
20-08-2008, 15:28
nie pomyślałeś o tym że wersja 1.5.4 (STARA) miała np właśnie taką dziurę i błąd?

pewnie nie.

aktualizuj Joomla w trybie natychmiastowym. To nie jest takie trudne (nadpisanie plików).
No widzisz odrazu robisz sie konkretny. Zadalem konkretne pytanie i po dlugiej debacie (zupelnie nie potrzebnej) otrzymuje konkretna odpowiedz (nie mialem bladego pojecia ze ta wersja ma jakas dziure). teraz dziekuje za odpowiedz i sprawdzam czy zadziala.
PS. Czy chodzi o wersje 1.5.6 ?? Wystarczy sciagnac full package, rozpakowac, wyslac na serwer i zastapic pliki ??

crazyluki
20-08-2008, 15:31
zazwyczaj skoro są nowsze wersje to to oznacza że trzeba zaktualizować swoją:)

Viking
20-08-2008, 15:41
Czytaj ze zrozumieniem. Obejrzałem Twoją stronę stąd wcześniejszy komentarz. Na temat SEF URLs na tym forum i na pomocy napisano dostatecznie dużo by poradził sobie z tym, ktoś kto mieni się webmasterem. Na temat aktualizacji (szczególnie w przypadku wydań związanych z bezpieczeństwem a 1.5.6 taką jest) tłuczemy na okrągło.
Trudno jest wpierać kogoś, kto być może liznął trochę grafiki i htmla, skopiował teksty i zaraz chce być webmasterem, a nie umie obsłużyć podstawowej funkcji googli i nie zamierza czytać tego co inni między innymi dla niego napisali.

killaherz
20-08-2008, 15:52
Czytaj ze zrozumieniem. Obejrzałem Twoją stronę stąd wcześniejszy komentarz. Na temat SEF URLs na tym forum i na pomocy napisano dostatecznie dużo by poradził sobie z tym, ktoś kto mieni się webmasterem. Na temat aktualizacji (szczególnie w przypadku wydań związanych z bezpieczeństwem a 1.5.6 taką jest) tłuczemy na okrągło.
Trudno jest wpierać kogoś, kto być może liznął trochę grafiki i htmla, skopiował teksty i zaraz chce być webmasterem, a nie umie obsłużyć podstawowej funkcji googli i nie zamierza czytać tego co inni między innymi dla niego napisali.
Po pierwsze to Ty mnie nazywasz webmasterem. mam nieco pojecie o projektowaniu stron ale nie uwazam sie za jakiegos webmajstra. Joomla jest dla mnie czyms nowym i dlatego szukam info na takim forum, ale tacy "experci" jak Ty poprostu zniechecaja do odwiedzin takich miejsc.
Przeszukiwalem forum (moze niezbyt dokladnie) zanim zadalem pytanie. Skoro byl temat poruszany mozna bylo zapodac linka do tematu a nie rozwijac niepotrzebne wywody.
Ps. Prosba do administratorow by wymiesc temat bo zrobil sie OT. Dziekuje za pomoc

crazyluki
20-08-2008, 16:35
nie czuję się na siłach by usuwać posty vikinga który aktualnie zastępuje Zwiastuna;)