PDA

Zobacz pełną wersję : Blog - dziwy błąd po wpisaniu artykułu



cayser
03-05-2006, 12:33
Witam. Zaistalowałem komponent o nazwie com_mamblog Instalacja przeszła idealnie. Zalogowałem się jako uzytkownik i nacisnąłem opcje "write a blog entry" (jak można zmienić ten napis na polski?) napisałem nowy artykuł i po zaakceptowaniu poniżej pokazał się taki błąd:

Warning: showcommentlink(/home/cayser/ftp/kacperczyk/administrator/components/com_akocomment/config.akocomment.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/cayser/ftp/kacperczyk/components/com_mamblog/showblogs.php on line 322

Warning: showcommentlink(): Failed opening '/home/cayser/ftp/kacperczyk/administrator/components/com_akocomment/config.akocomment.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/cayser/ftp/kacperczyk/components/com_mamblog/showblogs.php on line 322

Jeżeli chodzi o wiadomość to ją normalnie pokazuje ale dlaczego ten błąd?

Dzięki z góry za pomoc
cayser

Rybik
03-05-2006, 14:13
a moze by tak wspomniec jaka masz joomle, jakie ustawienia serwera, czy przypadkiem nie jest na serwerze jakis error reporting na max, i co jest w tej linii w tym pliku (1 linia w gore i w dol)?

cayser
03-05-2006, 14:21
a moze by tak wspomniec jaka masz joomle, jakie ustawienia serwera, czy przypadkiem nie jest na serwerze jakis error reporting na max, i co jest w tej linii w tym pliku (1 linia w gore i w dol)?

- Joomla 1.08pl
- ustawienia serwera to znaczy co bym miał dokładnie napisać (serwer na nazwa.pl)
-
# Load configuration file for AkoComment
include( $mosConfig_absolute_path."/administrator/components/com_akocomment/config.akocomment.php" );
if ($ac_openingmode) {

Rybik
03-05-2006, 16:06
regulamin poczytaj, juz nie mam sily linka podawac, jest w ogloszeniach...
z tego co wiem to nazwa.pl ma standardowo php 5.x , sprawdz i zmien przez .htaccess na 4 (jest opisane w pomocy jak to zrobic i na forum)