PDA

Zobacz pełną wersję : Aktualizaca z 1.0.15 do 1.5?



Anatejms
21-08-2008, 10:53
Witam czy jest możliwa aktualizacja z joomla 1.0.15 do wersji 1.5? Jeśli tak to jak ja wykonać.

dzieki za pomoc

crazyluki
21-08-2008, 11:08
nazwałbym to migracją raczej.

jak już wiesz to poszukaj albo na forum albo na stronie głównej w ostatnich artykułach.

Tamiell
23-08-2008, 17:33
Witam. Użyj mtwMigrator (http://extensions.joomla.org/component/option,com_mtree/task,viewlink/link_id,3895/Itemid,35/) , jak dla mnie lepiej się sprawdził. Po zainstalowaniu na 1.5 podajesz dane bazy z której ma ściągnąć dane i jedzie. Oczywiście, nie wszystko. Dla mnie zrobił robotę tylko z artykułami ale to i tak jak dla mnie dużo. Kilka tabel przeniosłem ręcznie, na przykład forum przez Phpadmina i jakoś to się składa. Tylko nie wiem jak w 1.5 zrobić aby mi wyświetlały się polskie czcionki w php_module i nie wiem dlaczego denvideo nie działa... ale i tak jest dobrze.
Pozdrawiam i powodzenia :)

zwiastun
23-08-2008, 19:24
No to chyba za dużo niewiadomych, by tak bezkrytycznie polecać coś co się niby sprawdziło.
Na dodatek, gdy to coś jest w wersji 0.1.1

Tamiell
23-08-2008, 19:55
U mnie działa. Próbowałem zrobić to klasycznie, czyli przez migrator w instalacji i plik ze zrzutu i mi robił błędy. Tym mi to zrobił bez błędnie czym ucieszył mnie okrótnie. Tylko mam teraz dużo roboty z ustawieniem innych rzeczy i nie wszystko działa tak jak w wersji 1.15.
Nie znam się na tym, przyznaję bez bicia, zauważyłem pytanie to jak mogłem to pomogłem, bo nie raz szukałem. Ale szacuneczek za tak czujne administrowanie tym forum Zwiastunie.
Pozdrawiam :)