PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z instalacją czegokolwiek



Clapton
21-08-2008, 16:17
Witajcie na poczatku pozdrawiam wszystkich użytjkowników foróm odrazu mowie że szukałem na forum i nic nie znalazłem dlatego pisze.
Mam taki problem.

Posiadam wersje joomli 1.5.6 widzę duże zmiany ale mój problem jest w tym ze nie mogę nic zainstalować żadnego komponentu,modułu,nawet szablon umieszczałem przez FTP.Wcześniej pracowałem na Joomli 1.0.x i wszystko mogłęm instalować w tej niestety ale nie i mam pytanie czy mógłby mi ktoś powiedzieć w czym tkwi problem.Próbnowałem już różnych sposóbów i zawsze wynik był negatywna chciałbym przejść na tą joomlą.

Z góry dziękuje.

crazyluki
21-08-2008, 17:00
1. jakie posty czytałeś? jakie metody próbowałeś?
2. czy masz aktywną powłokę FTP ? (konfiguracja globalna).
3. przeczytaj regulamin i napisz w nowym poscie informacje które powinien zawierać Twój problem.

Clapton
21-08-2008, 19:10
Znalazłem problem już wszystko działa.Jeszcze mam jedno pytanie gdzie można dostać komponety pod joomle 1.5.6

crazyluki
21-08-2008, 19:10
jeden temat - jeden problem, trzymamy się zasad.
pozdrawiam

inkos
22-08-2008, 13:20
Znalazłem problem już wszystko działa.Jeszcze mam jedno pytanie gdzie można dostać komponety pod joomle 1.5.6
Takie komponenty są tylko dla wtajemniczonych. Najlepiej dostac je na bazarze europa czytaj stadionie x-lecia w wa-wie. Musisz poszukac bo to bardzo trefny towar. ;) A tak serio: google naszym przyjacielem jest. :)

crazyluki
22-08-2008, 13:21
Gdy masz problem z joomla! - zobacz na demo.joomla.pl oraz pomoc.joomla.pl
Gdy nie możesz znaleźć komponentu - zobacz na extensions.joomla.org oraz na joomla.pl > zasoby.

Jeśli coś Ci nie działa to zajrzyj w regulamin forum!

po coś te podpisy są...