PDA

Zobacz pełną wersję : rejestracja użytkowników po raz setny



lukaszrumk
21-08-2008, 17:45
witam,
wiem-było, ale nie znalazłem satysfakcjonującej odpowiedzi. Mam stronkę na ovh 60 free i za nic w świecie nie mogę uruchomić poprawnej rejestracji użytkowników. Aktualnie ten moduł mam wyłączony, no bo po co ma być skoro nie działa...
Ovh obsługuje tylko Smtp i mam na pewno dobrze to skonfigurowane (atakowałem ich mailem). Sprawa wygląda taki: po wpisaniu w pola obowiązkowe tego co potrzeba i kliknięciu w 'zarejestruj' nie dzieje się nic, wszystko wraca do strony startowej, nie ma żadnego powiadomienia o pomyślnej rejsetracji. W panelu użytkownika widnieje zarejestrowany gość, ale muszę go ręcznie aktywować. Wiem, mogłoby tak zostać, ale nie zawsze mam czas żeby sprawdzać czy ktoś się zarejestrował czy nie, a i to może być uciążliwe dla innych. Jeśli ktoś wie co i jak , proszę o odpowiedź - wszystko co jest na forum odnośnie tego już przeczytałem.

crazyluki
21-08-2008, 17:49
po raz setny mówie!
przeczytaj regulamin i napisz brakujące informacje

lukaszrumk
21-08-2008, 17:54
przeczytaj regulamin i napisz brakujące informacje



o taką pomoc mi chodziło! wielkie dzięki super moderatorze. Mam nadzieję, że ulżyło ci trochę.

crazyluki
21-08-2008, 17:56
ok, świetnie. odpowiedzią na Twoje ogólnikowe pytanie jest:
masz błąd w Joomla!

Zyong
21-08-2008, 18:15
Miałem identyczny problem.
Okazało się, że winna była templatka.
Sprawdź, czy na domyślnej wszystko działała, u mnie było w porządku.

crazyluki
21-08-2008, 18:16
lukaszrumk (http://forum.joomla.pl/member.php?u=13617) nie zrozum mnie źle ale żeby Ci pomóc musisz podać więcej szczegółów dotyczących problemu ( regulamin forum Ci w tym pomoże).

lukaszrumk
21-08-2008, 19:09
Miałem identyczny problem.
Okazało się, że winna była templatka.
Sprawdź, czy na domyślnej wszystko działała, u mnie było w porządku.



Dzięki bardzo, winna templatka :)