PDA

Zobacz pełną wersję : [szukam] porządna i minimalistyczna galeria



N0SFERA2
22-08-2008, 12:50
przetestowalem juz galerie takie jak:
x-treme galery, heximage, easy gallery, expose, rsgallery, joomnik, pony gallery, pax galley, simple image gallery/pro
i w kazdej cos mi niepasowalo ;/
na serwie juz jest rsgallery 2 ale chyba nieda sie zrobic dodatkowej galerii w innym dziale strony ?

a ja potrzebuje tylko: mozliwosc robienia podkategorii, wersje po polsku, grafika otwierana w nowym oknie (lightbox), minimalny opis pod fotka, automatyczne robienie miniaturek... i zeby to chodzilo

tak duzo wymagam?
help bo juz mnie krew zalewa ;/

inkos
22-08-2008, 13:27
To moze galeryjka w Jogadgets albo zdjatka wklejane do artykulow plus jakis bot lightbox? ;)

N0SFERA2
22-08-2008, 14:25
hmmm ten Jogadgets wyglada podobnie do simple image gallery. tylko moze w przeciwienstwie do SIG dziala?
skad dorwac tego Jogadgets? w google szukalem to pisza ze na wymarciu, na oficjalnej stronie tez ;/

inkos
22-08-2008, 14:27
Sory ale nie bede Cię tutaj uczyl obslugi googla. Wpisz to co szukasz a link dos trony znajdzie sie na jednej z pierwszych pozycji w wynikach.

kurtz
22-08-2008, 16:50
hmmm ten Jogadgets wyglada podobnie do simple image gallery. tylko moze w przeciwienstwie do SIG dziala?
skad dorwac tego Jogadgets? w google szukalem to pisza ze na wymarciu, na oficjalnej stronie tez ;/

SIG Ci nie działa ? to chyba jesteś jedyny z tysięcy ... fenomen ... opisz :cool:

qbicone
22-08-2008, 17:14
A próbowałeś Easy eXtended Gallery? (http://extensions.joomla.org/component/option,com_mtree/task,viewlink/link_id,3227/Itemid,35/)
Działa trochę jak Simple Images Gallery ale ma więcej opcji wyświetlania.

N0SFERA2
22-08-2008, 21:37
SIG Ci nie działa ? to chyba jesteś jedyny z tysięcy ... fenomen ... opisz :cool:
zainstalowalem, pozniej aktywowalem i wpisalem tego smiesznego taga {gallery}folder{/ gallery} oczywiscie w miejsce folder poszla wlasciwa sciezka, raz krotka, a raz pelna (http://...) i nic, na stronie pojawilo sie tylko: {gallery}folder{/ gallery}
Easy eXtended Gallery testowalem, juz nie pamietam co z nim bylo nie tak bo za duzo tego bylo testowane, ale cos mi w nim nie pasowalo (chyba fotki wychodzily poza layeout strony).

crazyluki
22-08-2008, 21:58
a na pewno aktywowałeś odpowiedni plugin/pluginy?

N0SFERA2
22-08-2008, 22:01
tak, i poniej jeszcze wersje pro testowalem i tez aktywowalem i tez nic

Bazyl
23-08-2008, 01:28
Czy folder ze zdjęciami masz w katalogu images/stories?
Wtedy piszesz tylko nazwę folderu między znacznikami.

{gallery} nazwa_folderu_ze_zdjęciami {/ gallery}

qbicone
23-08-2008, 12:18
Ale obrazki musza byc w images/stories - potem dopiero {gallery}nazwa_folderu{/gallery}.
Jeśli masz i EXT i Simple Gallery to pamiętaj, że albo rybki albo akwarium bo w obu przypadkach masz tą samą komendę do wywołania galerii.