PDA

Zobacz pełną wersję : Braki w stronie Joomla.pl



fooky
22-08-2008, 13:58
Witam,
Mam prośbę... Na stronie http://www.joomla.pl/index.php/content/view/3/7/1/2/ czytam o składnikach opcjonalnych - brzmi to wszytko ciekawie i chciałbym przetestować w szczególności sklep, ale i inne wspomniane mozliwości Joomla...
Problem polega na tym, że we wspomnianej publikacji opisana została funkcja składnika, a nie jego nazwa, co blokuje możliwośc odnalezienia odpowiednich plików, instalacje i naukę... Bo nie wiem czego tak właściwie szukać.
W zwiazku z tym, czy istnieje mozliwośc (aby to pytanie sie nie powtarzało) dopisania na tamtej stronie nazw?
Z góry dzięki.
Podpowiem, zę interesuje mnei wszytko co dziala pod Joomla 1.0.15

crazyluki
22-08-2008, 14:09
większość tych składników znajdziesz w zasobach joomla, w podobnie brzmiącym dziale.

nie ma tam jednoznacznych odpowiedzi gdyż każdy musi przetestować i wybrać komponenty które go interesują i które mu odpowiadają.
większosć z tam wypisanych funkcji spełnia po kilka, kilkanaście komponentów!

ale generalnie widzę że nie umiesz czytać ze zrozumieniem więc wcale Twoje pytanie mnie nie dziwi - pewnie nie doczytales artykułu do końca:)

inkos
22-08-2008, 14:11
Problem polega na tym, że we wspomnianej publikacji opisana została funkcja składnika, a nie jego nazwa, co blokuje możliwośc odnalezienia odpowiednich plików, instalacje i naukę... Bo nie wiem czego tak właściwie szukać.

Czy ty chcesz aby wypisać Ci w tym miejscu te tysiace rozszerzeń do Joomla jakie powstały? Co ci da sama lista nazw???? Jesli takie adresy jak extensions.joomla.org oraz zasoby na joomla.pl nadal sa dla ciebie wielką tajemnicą to wybacz ale musisz jeszcze troche poczytac o Joomla zanim na dobre zabierzesz sie za "adminowanie" joomlową stroną.

Przed założeniem nowego tematu sprawdź w Regulaminie jakie powinien zawierać informacje i czy temat nie był wcześniej poruszany. Ten tekst należy usnąć.

A ten powyzszy tekst nalezy zgodnie z sugestia usunąć ze swoich postów. ;)

crazyluki
22-08-2008, 14:12
A ten powyzszy tekst nalezy zgodnie z sugestia usunąć ze swoich postów. ;)

ale jak sam zauważyłeś to tylko sugestia :)