PDA

Zobacz pełną wersję : Wysyłanie i odbieranie poczty wewnątrz joomla...



stasio
23-08-2008, 18:11
witam po latach ciszy ;) borykam sie z pytaniem jednego klienta....
Jest strona firmy X maja swój portal składający sie z działów np techniczny , sprzedaży, itd... pracują w niej ludzie z całej polski. Właściciel chce aby na stronie klienci mogli wysłać pytania do poszczególnych ludzi. Kazda wiadmości ma tracić na konto pracownika które bedzie mógł zobaczyć na stronie portalu... odpowiedź na pytanie klienta bedzie móg odpisac tez z portalu ale nie widząc pod jaki adres e-mail trafi list. Chodzi głownie o to aby pracownicy nie zawierali umów z klientami którzy pytaja przez portal... chodzi tez o wgląd odbiranych i wysyłanych wiadomosci przez pracowników...

nie wiem czy jasno to opisałem

inkos
23-08-2008, 20:26
Przygladnij sie komponentom z kategorii helpdesk lub PM na extensions.joomla.org.

stasio
24-08-2008, 14:56
ktoś możn używał jakiegoś z tych komponentów zeby polecić

crazyluki
24-08-2008, 15:25
tak. sporo osób - szukaj informacji na forum ( taki duży przycisk SZUKAJ):)

zwiastun
24-08-2008, 17:30
Jak byłem mały to już młodsi ode mnie znali Borucha. A mam siwą brodę!
Polecenia komponentów to jak polecanie wina lub ładnych dziewczyn. Jedni lubią czerwone i blondynki, inni schabowe!

kurtz
24-08-2008, 17:35
a ja polecam osticket

łatwy, lekki, darmowy !

stasio
24-08-2008, 20:53
no borucha tez znam od dawna od pewnie 25 lat ale mnie bawi do dziś ;)
co do dziewczyn to sam nie wiem czy wole brunetki czy blondynki, niby brunetki ale żona blondynka ;/

stasio
25-08-2008, 14:16
osticket - bardzo fajny ale problem jest z j.polskim nie moge namierzyć tłumaczenia a samemu tłumaczyć ciężko...
zna ktoś jakiś helpdesk z polskim jezykiem lub z plikami językowymi do łatwiejszego tłumaczenia?