PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z szablonem po instalacji joomla 1.5



offellia
23-08-2008, 20:08
Witam
mam duży problem gdyż po instalacji joomla 1.5 szablon nie wyświetla się a po kliknięciu na odnośnik home czy też sklep (narazie nie mam więcej menu) wyświetla się komunikat "Nie znaleziono pliku szablonu! Sprawdź w szablonach: rhuk_milkyway". Właściwie nie mogę przez to nic zrobić nazwet sprawdzić czy sklep dobrze działa.
Dodam że domena jest na serwerze home.pl.
Podobny problem pojawił mi się również po próbie migracji z wersji 1.0 po zainstalowaniu joomli ze skryptem migracyjnym również wyświetlał się ten błąd - myślałam że to wina migratora.
Dodam - może to jest przyczyną, że w katalogu w którym mam zainstalowaną wcześniejszą wersję joomla mam katalog w którym zainstalowałam wersję 1.5. Powodem tego bałaganu jest fakt że na starszej wersji mam serwis z dość duża ilością danych - jednak na tej wersji nie mogę sobie poradzić z virtuemartem. Chciałam to wszystko przetestować na wersji 1.5 ale boję się że jeśli mi nie wyjdzie nie będę mogła przywrócić tego co mam już zrobione.

Przepraszam za gmatwaninę ale jest nowa w temacie i chciałam napisać wszystko co mogło by być konieczne.
Z góry dziękuję zapomoc.

benio07
30-08-2008, 15:35
Zaglądnij tu i pobierz pakiet http://www.virtuemart.pl/ tu masz wszystko co się tyczy braku templatki wejdź na zaplecze i poprostu zainstaluj brakującą templatkę lub ustaw jako domyślną tę której używasz