PDA

Zobacz pełną wersję : Jak zrobić taki ukłąd jak na zdjęciu ?



Slideroh
23-08-2008, 23:54
Witam. We wczęsniejszym temacie wpomniałem ,ze zrobie screena jak bym chciał zeby to wyglądało. O to zdjęcie.

Moja strona to www.gamebase.pl

Zdjęcie:
http://www.vpx.pl/up/20080823/uklad.png

I kilka słów wyjaśnien. Otóż jestem w trakcie tworzenia serwisu z grami - Encyklopedia Gier.Chciałbym aby w każdej głónej kategori było to co zrobił przed chwilką w Photoshopie. Czyli zeby dało się w łątwy psobo zmieniac - premiery, dodawac scxreeny, zmieniac kategorie tam gdzie jest "Strona główna" W tym przykładzie jest to z Diablo, ale chcialbym to równiez miec we wsyztskich innych. W jaki łąwy psosob mogę cos takiego zrobić? Zeby zapamietał to i jakoś się zmienialo łatwo, prosze o pomoc i porady co by lepiej jeszcze zmienic, lub jak w panelu admina zrobic aby bylo tak podobnie, lub lepiej,badz lekko gorzej :)

Pozdrawiam Slideroh

crazyluki
24-08-2008, 09:54
szukaj na extensions.joomla.org - generalnie w poprzednim wątku odesłałem Cię żebyś poszukał na forum.
fraza "serwis z grami", "recenzje gier" i inne wariacje.

Slideroh
24-08-2008, 10:33
Szuakam cały czas. Na forum nie potrafię znaleźć tego czego chćę, wpisująć w szukajce własnie np - Serwis z grami itp. Na Extensions jakoś nie znajduje tego czego chce, albo po prostu nie widze tam tego.

zwiastun
24-08-2008, 10:56
obawiam się, że musiałbys stworzyć taki komponent

Slideroh
24-08-2008, 11:06
W ostateczności chyba jeszcze można by było zakodować to do HTMLa i potem wysłać na strone, czyż nie ?

Komponentu sam sobię nie zrobię napewno, a orientujecie się w jakiej cenie mógłby mi to ktoś wykonać ?

Z góry dziękuje za informacje

crazyluki
24-08-2008, 11:10
2000+

Slideroh
24-08-2008, 12:33
a to wole juz sobie z htmla to skorzystac i bedzie ok mysle.