PDA

Zobacz pełną wersję : Statyczny artykuł + komponent



neo.priv
04-05-2006, 10:41
Chciałem sie dowiedzieć w jaki sposób w statycznym artykule dołączyć wybrany komponent?

Pozdrawiam.

zwiastun
04-05-2006, 12:25
A co to znaczy w statycznym artykule dołaczyć komponent?

darks
04-05-2006, 12:30
Chciałem sie dowiedzieć w jaki sposób w statycznym artykule dołączyć wybrany komponent?

Pozdrawiam.

O ile dobrze rozumiem to chodzi o to aby w artykule statycznym był odnośnik do komponentu...
ale może się mylę...:)

Rybik
04-05-2006, 12:51
koncowka urla: index.php?option=com_login tak naprzyklad :)

neo.priv
05-05-2006, 14:12
Chodzi mi o możliwość bezpośredniego wyświetlenia komponentu lub modulu w sekcji "artykul statyczny"

Nie odnośnik do komponentu - url, lecz to co uzytkownik zobaczy po kliknięciu w link.

Czy już jest wszystko zrozumiale?

Pozdrowienia.

zwiastun
05-05-2006, 16:12
Wszystko już jest zrozumiałe.

A co to znaczy wstawić komponent do artykułu?

Jeśli przeczytasz 10 razy to pytanie, to i odpowiedź będzie dla Ciebie jasna.
A jeśli nie jest jeszcze jasna, to www.joomla.pl/pomoc - poczytaj, co to jest artykuł, a co to komponent. I w ogóle poczytaj, zanim zaczniesz stawiać kolejne pytania tego typu.

Rybik
05-05-2006, 19:56
W związku z ostatnimi dniami promocji "dla leniwych" umieszcze kilka pomocnych zdan ;P

Wstawiam do artykulu komponent Joomfish - nie dzieje sie nic - komponent nie generuje zadnych jednoznacznych tresci, bo nie temu sluzy
Wstawiam galerie - uzywam bota do zoomgallery
Wstawiam ...Wlasnie co wstawiam ? Prognoze pogody ? A po cholere skoro moge ja umiescic w module obok, pod lub nad artykulem, nooo chyba ze sie upre to instaluje dodatek umozliwiajacy wyswietlanie modulow w tresci...