PDA

Zobacz pełną wersję : Katalog plików



TruMan
24-08-2008, 20:24
Przejrzałem forum ale jest tu mnóstwo tego typu rzeczy i nie wiem co najlepsze ani co tak naprawdę jest właściwe dla mnie. Konkretnie chodzi mi o utworzenie na joomli katalogu plików. Tak, aby każdy zarejestrowany uzytkownik mógł wrzucić jakiś plik do konkretnego folderu i go opisać. A następnie każdy gośc, zarejestrowany, czy nie mógł ten plik sobie ściągnąć, ocenić itp. Wszelkie reczy tpu ilość ściągnięć itp są porządane. Dobrze by by było gdyby wszystko było bardzo estetyczne i ściśnięte a ilość wyświetlanych danych mogła być kontrolowana (typu wielkość, rozszeżenia itp).
Chciałbym móc kontrolowac max wielkośc i możliwe rozszeżenia.

Wiem, ze to tona tekstyu i trudno coś bedzie dopasować ale ostatnia joomla to było daawno temu dla mnie a teraz widzę, że się dużo zmieniło!!

dkint
24-08-2008, 20:55
Przejrzałem forum ale jest tu mnóstwo tego typu rzeczy i nie wiem co najlepsze ani co tak naprawdę jest właściwe dla mnie. Konkretnie chodzi mi o utworzenie na joomli katalogu plików. Tak, aby każdy zarejestrowany uzytkownik mógł wrzucić jakiś plik do konkretnego folderu i go opisać. A następnie każdy gośc, zarejestrowany, czy nie mógł ten plik sobie ściągnąć, ocenić itp. Wszelkie reczy tpu ilość ściągnięć itp są porządane. Dobrze by by było gdyby wszystko było bardzo estetyczne i ściśnięte a ilość wyświetlanych danych mogła być kontrolowana (typu wielkość, rozszeżenia itp).
Chciałbym móc kontrolowac max wielkośc i możliwe rozszeżenia.

Wiem, ze to tona tekstyu i trudno coś bedzie dopasować ale ostatnia joomla to było daawno temu dla mnie a teraz widzę, że się dużo zmieniło!!

Witam

A ty nie google.pl'owaty ? i nie extensions.joomla.org 'owaty ?

http://extensions.joomla.org/component/option,com_mtree/task,listcats/cat_id,1771/Itemid,35/

pozdrawiam
Krzysiek

TruMan
24-08-2008, 22:02
Yyy... No googlowaty to tak.. To drugie nie. Nie widziałem nawet co w google wpisać więc wychodziły mi bzdury. Dzięki. Nie wiem co to dokładnie ale popatrzę, poczytam.

TruMan
24-08-2008, 22:26
Hmm.. użyłem phoca i nie wiem jak zainstalowac język ale to najmniejsyz problem. Wie ktoś jak zrobić, aby użytkownicy mogli dodawać pliki a nie tylko admin?

crazyluki
25-08-2008, 00:10
poczytaj opisy innych komponentów i wtedy wybierz,ok ?