PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z wysyłaniem maili w różnych wersjach Joomla!



dkon
25-08-2008, 09:00
Witam, posiadam kilka stron opartych na Joomla!, hosting dla wszystkich w OVH,
W wersji 1.0.11 i 1.0.12 nie było problemu z wysyłaniem maili (przy rejestracji czy przez formularz kontaktowy).
Po przejściu na wersję 1.5 maile przestały dochodzić, wróciłem więc do wersji 1.0.x. tym razem była to wersja 1.0.15 oficjalne polskie wydanie Joomla!, niestety kłopot z pocztą występował nadal.
Po zmianie na Joomla 1.0.15 JAL-iso poczta działa
Za każdym razem była to nowa, poprawana instalacja a nie uaktualnienie, zawsze używałem domyślnych ustawień poczty (php mail)
Zatem nie mam pojęcia dlaczego poczta przy identycznych ustawieniach na tym samym samym serwerze działa w wersji 1.0.11 i 1.0.12 oraz 1.0.15 JAL-iso, a nie działa na wersji 1.5.x i na 1.0.15 oficjalnym wydaniu
Przy wersjach Joomla z niedziałającą pocztą sprawdzałem również inne ustawienia czyli smtp i sendmail - bez rezultatu.

inkos
25-08-2008, 10:44
Poczytaj to forum. W tym temacie wiele juz tutaj napisano.

dkon
25-08-2008, 10:59
Szukałem na forum rozwiązania mojego problemu i troche postów poczytałem (zapewne nie wszystkie). Dotychczasowe opisane kłopoty dotyczyły po prostu tego, że system nie wysyłał maili. A u mnie jedna wersja wysyła, a inna nie w identycznych ustawieniach i na identycznym hostingu.