PDA

Zobacz pełną wersję : Komponent do ogłoszeń - pomoc.



kalamonn
04-05-2006, 12:32
Witam.
Już na samym początku chciałbym poprosić o wyrozumiałość - bo w świecie cms'ów tak jak i Internetu ogólnie jestem nowicjuszem i laikiem.
Teraz spróbuję przejść do rzeczy - nie będę używał specjalistycznych wyrażeń ale mam nadzieję, że ktoś zrozumie o co mi chodzi.
Otóż poszukuję komponentu do ogłoszeń działającego tak jak te na większości stron o wakacjach, ośrodkach wypoczynkowych, giełdach samochodowych czy dziewczynach na telefon;) Czyli - krótki opis, obok miniaturka zdjęcia a gdzieś na dole przycisk więcej przenoszący na bardziej szczególowy opis i jakąś galerię zdjęć. Jednak bardzo by mi zależało, żeby oprócz funkcji przeglądania ofert użytkownik miał możliwość dodania swojej oferty - która by była wyświetlana oczywiście po zaakceptowaniu przez administratora. Chciałbym też aby owy komponent miał jakiś w miarę rozbudowany skrypt wyszukiwania tzn. ktoś kto wysyła ofertę np. z butami na przedarz podaję kraj pochodzenia buta, cenę, rozmiar, kolor - a następnie ktoś kto szuka butów może zaznaczyc jaki kraj pochodzenia czy rozmiar go interesuję. Czyli - ktoś kto wysyła ofertę zaznacza jakieś atrybuty i ktoś inny może wyszukiwać według tych atrybutów zaznaczając pola tzw ptaszkami.
Myślę, że to wszystko co by mnie interesowało. Przepraszam, że pierwszy post i od razu prośba - ale od czegos musze zaczac.
Pozdrawiam i bede wdzieczny za kazda pomoc

gielo
04-05-2006, 14:05
Clasifields jes dobrym komponentem ogłoszeń. linka masz poniżej

Classifieds-GE 1.4 PL fix (http://www.joomla.pl/index.php/component/option,com_remository/Itemid,15/func,download/id,166/chk,68370e3ffbb7481883907a5af55c4ebc/)

sogo
04-05-2006, 14:06
zobacz marketplace w tutejszym dziale download komponenety.
pozdr.