PDA

Zobacz pełną wersję : brak górnego menu w administratorze



jerp
26-08-2008, 18:56
Witam
po przerzuceniu na serwer strony, nie wyświetla się pasek menu (Start, Witryna, Artykuły itp..).
Oprócz tego przy edycji np materiałów statycznych przy nazwie tytułu zostały dodane znaczki > .

inkos
27-08-2008, 16:08
A będziesz tak łąskaw aby opisać problem bardziej dokladnie. Wiesz czasami takie pierd..ki jak typ serwera wersje joomla maja znaczenie. No ale ty wiesz ze tutaj na forum sa wrozki ktore maja info o kazde joomla o ktora sie zapytasz. Niestety mylisz się.

jerp
27-08-2008, 23:35
serwer jest na hosteurope, wersja joomlaPE 1.0.15.
Błędy:
1. Logowanie administrator󷼯h1> utworzyły "linki". Pojawiły się na przyciskach, na liście artykułów itp (jest to związane z kodowaniem). Po przerzuceniu wszystkie końcówki ów uł itp zostały zamienione na artyku#y >.<FORM id=loginForm name=loginForm action=index.php method=post><LABEL>2. Brak górnego menu - pewnie też jest to tym spowodowane.</LABEL>
<LABEL>3. W firefoxie wyświetla linki poprawnie (bez końcówek polskich).</LABEL>
<LABEL></LABEL>
</FORM>

jerp
27-08-2008, 23:37
serwer jest na hosteurope, wersja joomlaPE 1.0.15.
Błędy:
1. Logowanie administrator󷼯h1> utworzyły "linki". Pojawiły się na przyciskach, na liście artykułów itp (jest to związane z kodowaniem). Po przerzuceniu wszystkie końcówki ów uł itp zostały zamienione na artyku#y >.<FORM id=loginForm name=loginForm action=index.php method=post><LABEL>2. Brak górnego menu - pewnie też jest to tym spowodowane.</LABEL>
<LABEL>3. W firefoxie wyświetla linki poprawnie (bez końcówek polskich).</LABEL>
<LABEL></LABEL>
</FORM>

inkos
28-08-2008, 15:08
A ten serwer rozumiem ze nie ma zadnej konfiguracji. Nie mowiac juz o takim szczegole w dodatku niepotrzebnym jak baza danych. :mad:

jerp
28-08-2008, 16:09
strona działa poprawnie (baza danych również). Problem pojawia się z chwila zalogowania do administratora (Logowanie administrator󷼯h1>). Zajrzałem do niektórych polskich dodatków administrator/componets: zmienia pliki i powstają w tekscie "ciągi znaków" np ('Artyk#7e3; ); Zmieniałem kodowanie zanim przerzucałem na serwer problem nie zniknął. Jedyną nie zawodną metodą jest zmienianie bezpośrednio w panelu na serwerze. Wtedy czyta odpowiednio.
Serwer VPS:
mysql 5.0.22-0ubuntu6.06.10
php 5.1.2-1ubuntu3.12

inkos
29-08-2008, 14:52
Mam propozycje. Wez i zacznij uzywac wyszukiwarki na tym forum. Tam znajdziesz odpowiedz na swoj problem. Nie mowiac juz o stronach pomocy.

Jesli samemu nie chcesz sobie dac pomoc to albo doucz sie albo tez popros kogos/zlec mu wykonanie tego za Ciebie. Po co sie meczyc. Nie kazdy musi byc asdministratorem strony w Joomla.