PDA

Zobacz pełną wersję : Joomlapack - nie mogę się zalogować do kopii.



leonard
27-08-2008, 00:05
Zrobiłem kopię serwisu za pomocą Joomlapack (najnowszy) i odtworzyłem stronę. Strona jest kompletna ale nie mogę się zalogować do admina. Pokazuje komunikat; Incorrect Username, Password, or Access Level. Please try again.
Próbowałem najpierw przenieść serwis z HostGator na lokalny potem dla sprawdzenia zrobiłem kopię serwisu z lokalnego serwera. W obu przypadkach ten sam skutek.
Dane. Joomla 1015 JIE, com_joomlapack-1.2.1.b2-j10, (próbowałem też com_joomlapack-1.2-j10-utf).
Przy instalacji kopii też próbowałem różnych opcji, pozostawić oryginalne hasło lub wpisać nowe. Za każdym razem ten sam skutek mimo że wpisywałem poprawne hasło. Sprawdziłem też w bazie danych czy zgadza się nazwa administratora, zgadzała się.
Proszę o pomoc, sugestie.
Z góry dziękuję. Pozdrawiam.

zwiastun
27-08-2008, 00:56
Podajesz nowe hasło przy odtwarzaniu? Czy stare? W jednym z tych przypadków nie można się zalogowac czy w obu?

leonard
27-08-2008, 08:48
w obu przypadkach
dodam jeszcze że localhost mam na VertrigoServ

zwiastun
27-08-2008, 09:38
Ręczne przekopiowanie hasła ze starej bazy do nowej?

leonard
28-08-2008, 10:01
pobawiłem się trochę ale bez skutku;
-sprawdzałem hasło w bazie danych i przekopiowałem oryginalne, nic ni pomogło
-sprawdziłem config i a nawet zamieniłem z oryginałem, nic nie pomogło
Zainstalowałem kopię pod inną domeną ale nie ma moim localhost postawionym na VertrigoServ, tylko na moim hostingu i wszystko działa. Tak problemy są po stronie VertrigoServ. Może komuś przyda się ta informacja.

dziękuję za szybką reakcję

zwiastun
28-08-2008, 10:12
Od dawna polecamy korzystanie na serwerze lokalnym z XAMPPa!