PDA

Zobacz pełną wersję : różny język użytkowników



xemes
27-08-2008, 16:23
witam,

czy istnieje taka możliwość że pisząc komentarz na stronie bądź post na forum inny użytkownik zobaczy ten tekst w swoim języku?

pzdr.
xemes

kurtz
27-08-2008, 16:38
a czy istnieje możliwość aby maluch był astonem ?

inkos
27-08-2008, 16:39
Kolejny ktory chcialby miec wszystko czyli istne perpetum mobile interneto strona. ;) A teraz serio: Jak to sobie wyobrazasz? Automat ma to przetlumaczyc?

xemes
27-08-2008, 16:45
spytałem z ciekawości :) zdaję sobie sprawę z tego że pewnie nie było by to 100 języków świata, no ale np polski-angielski. no na zasadzie takiego tłumacza.

pzdr.
xemes

aha żeby była jasność wszystkiego to ja nie chcę.... chcę jedynie rządzić światem :D

kurtz
27-08-2008, 16:50
jest taka aplikacja serwerowa, która zaimplemenowana do dedykowanego cms'a mogłaby to zrobić. pisałem o niej kilka miesięcy temu, więc jesli masz ochotę przekopywać się przez przez 600 z hakiem moich postów to bardzo proszę.

jedno jest pewne, żeby rządzić światem a póki co kilkoma MB w internecie, trzeba mieć kasę, więc pozwolisz, że odrobinę Ciebie oświecę, zanim już zaczniesz marnować siły na swoje dyktatorskie zapędy.

aplikacja dedykowana - to koszt tak +/- 30 000 netto
program o którym mowa - licencja serwerowa - 15 000 netto
integracja +/- 7000 / 8000
coś co to pociągnie ( bo oczywiście zakładamy, że trykniesz wszystkie jutuby, google i nasze klasy) koło 10 000.

jak widzisz czas na migrację zarobkową ...